o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Za plecami szalał gorący wulkan, a oni?! To wideo po prostu trzeba zobaczyć

13
Podziel się

Takie rzeczy możliwe tylko w Islandii. Grupa śmiałków, która z bliska chciała obejrzeć erupcję wulkanu Fagradalsfjal, zdecydowała się zagrać w siatkówkę. Wideo, jak odbijają piłkę, a za nimi szaleje gorąca lawa, zrobiło furorę w sieci.

Za plecami szalał gorący wulkan, a oni?! To wideo po prostu trzeba zobaczyć
Grupa znajomych spokojnie grała w siatkówkę na tle erupcji wulkanu (Twitter.com)
bDZSTfMB

Islandia słynnie z wulkanów. Obecnie uaktywnił się jeden z nich pod stolicą kraju Reykjaviku. Wielu śmiałków zdecydowało się przyjechać pod sam wulkan, by oglądać nieprawdopodobne zjawisko.

Okazuje się, że pomysłowość Islandczyków nie ma granic. Grupa śmiałków nie bała się u podnóża wulkanu rozegrać siatkarskiego meczu. Za ich plecami wulkan "wypluwał" gorącą lawę, ale sportowcy się tym zupełnie nie przejmowali. Jak gdyby nic odbijali piłkę. Można było odnieść wrażenie, że bardziej interesuje ich gra niż to, co dzieje się z wulkanem.

bDZSTfMD

Samo wideo lotem błyskawicy rozprzestrzeniło się po sieci. Obejrzało je już ponad 3,7 miliona internautów i licznik ciągle bije. To po prostu trzeba zobaczyć:

"Tak od niechcenia ludzie grają sobie w siatkówkę" - tak podpisała nagranie internautka, która upubliczniła na swoim profilu wideo.

bDZSTfMJ

Wulkan Fagradalsfjal, znajdujący się w pobliżu stolicy Islandii, był uśpiony od ponad 800 lat. Teraz zaczął jednak wykazywać aktywność. Nic dziwnego, że to historyczne wydarzenie przyciągnęło wielu Islandczyków. W internecie pojawiła się nawet relacja na żywo z wybuchu wulkanu.

Zobacz także: Martyna Grajber urodziny uczciła zwycięstwem. "Najlepszych życzeń nie będę cytować"
bDZSTfNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
xx xx
miesiąc temu
Przecież im się nic nie stało. Ci ludzie tam mieszkają i dla nic to normalne, że wulkan wybucha.
xx xx
miesiąc temu
Przecież im się nic nie stało. Ci ludzie tam mieszkają i dla nic to normalne, że wulkan wybucha.
Ktoś
2 miesiące temu
Skąd pochodzi energia do ogrzewania lawy?
bDZSTfNf
Fanka wulkanu
2 miesiące temu
Hahhaha, przy tym wulkanie można wszystko, i piknik, i grill, i grać w siatkę. Wszystko odbywa się pod nadzorem specjalnych służb, nic nie dzieje się, co zagraża życiu i zdrowiu. Teren jest monitorowany i bezpieczny. Erupcja nie jest intensywna, choć spektakularna. Takie artykuły to jest dopiero sensacja sama w sobie 😂
Petrol
2 miesiące temu
O jejku ale sensacja ! Niech spróbują iść do roboty w hucie przy wielkim piecu.
Omena
2 miesiące temu
Kocham ich za kubeczki 😍😍😍
Nemeczek
2 miesiące temu
Siatkówka oczywiście dla fanu i kontrastu, ale samo przeżycie super. Zazdroszczę możliwości tak bliskiego kontaktu z naturą. Na pewno fajniejsza przygoda, niż oglądanie filmików w necie i plucie na ich autorów...
GOSC
2 miesiące temu
KAJI GODEK SZALEJE PODWOZIE ZEBY WYDAC NA SWIAT NASTEPNA ULOMNA FORME ZYCIA Z JEZOREM OCHYDNYM NA WIERZCHU A TO TYLKO DLA INTERNETOWEJ SLAWY.CO ZA ICHYDA .MOZE LAWA WULKANU DOTRZE DO POLSKI I DPARZY TA FORME ZYCIA.
Labeo
2 miesiące temu
Jak ktorys z nich poczuje 1000°C ktore wtapia mu sie w ciało niczym woda w gabke,to im sie odechce grania ;)
Mika
2 miesiące temu
I to jest idealny przykład ignoracji ludzkiej wobec natury!!!!!Jakże wymowny i dosadny, odnoszący się do wszystkich aspektów naszego życia...Ślepa udzkość sobie a natura i tak zrobi co zechce!!!!!
Perfekt
2 miesiące temu
Bo dzięki głupocie teraz w necie się karierę robi. Żal
BJ 6920
2 miesiące temu
Przed Naturą należy czuć respekt...
konkretny
2 miesiące temu
Wszystko po to, żeby pochwalić się w Internecie... głupota?
bDZSTfMX
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić