Zatrzymali ją na lotnisku. Jest wyrok ws. byłej partnerki piłkarza

16

Latem media obiegła informacja o aresztowaniu Mii Etcheverrii, byłej partnerki piłkarza Richarda Moralesa i gwiazdy filmów dla dorosłych. Sąd wydał wyrok w jej sprawie. Za przemyt narkotyków trafi na blisko trzy lata do więzienia. Groziło jej nawet 18 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymali ją na lotnisku. Jest wyrok ws. byłej partnerki piłkarza
Mia Etcheverria popadła w konflikt z prawem (Instagram, Mia Etcheverria)

W czerwcu Mia Etcheverria została zatrzymana na lotnisku wraz z czterema innymi osobami. Zarzut, jaki im postawiono, to próba przemycenia kokainy z Urugwaju do Hiszpanii.

W grupie zatrzymanych było dwóch mężczyzn i trzy kobiety. Z walizki zostało skonfiskowanych sześć pakunków z kokainą. Były one ukryte w sekretnej przegrodzie w bagażu.

27-letnia Mia Etcheverria trafiła do aresztu, co odbiło się szerokim echem w mediach. Kobieta była w przeszłości gwiazdą filmów dla dorosłych, a życiowo związała się z Richardem Moralesem - reprezentantem Urugwaju w piłce nożnej. Owocem związku, który rozpadł się przed aferą narkotykową, są dwie córeczki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Jeszcze w lipcu adwokat kobiety przekonywał w mediach, że Mia Etcheverria nie była świadoma zawartości walizki. "Wniosek, że współpracowała z przemytnikami i miała przekazać walizkę jest błędny" - opowiadał prawnik Pablo Casas.

Wymiar sprawiedliwości w Urugwaju udowodnił kobiecie winę między innymi za sprawą wysyłanych przez nią wiadomości. W nich udzielała towarzyszom podróży wskazówek, jak uniknąć przyłapania na lotnisku z niedozwolonym pakunkiem. Kazała między innymi słuchać muzyki i robić zdjęcia, czyli zachowywać się nieco jak turysta.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sąd dotarł do wiadomości i wydał wyrok w sprawie. Kobieta spędzi w więzieniu dwa lata i siedem miesięcy. Po tym czasie będzie mogła wrócić do wcześniejszego życia i wychowywania córek. Maksymalna kara, która groziła kobiecie w kodeksie karnym, to aż 18 lat więzienia.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić