Zawrzało pomiędzy Joźwiakiem i "Boxdelem". "Grubcia bym wyjaśnił"

5

Szef organizacji FEN Paweł Jóźwiak szykuje się aktualnie do pojedynku z Marcinem Najmanem. Obaj zaprezentują się podczas gali WOTORE i rywalizować będą na... gołe pięści. Jak się okazuje, Jóźwiak już teraz myśli o kolejnych wyzwaniach. Niewykluczone, że skrzyżuje rękawice z włodarzem Fame MMA!

Zawrzało pomiędzy Joźwiakiem i "Boxdelem". "Grubcia bym wyjaśnił"
Paweł Jóźwiak może stoczyć kolejną walkę (Instagram)

O konflikcie Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem głośno jest od dawna. Nic więc dziwnego, że już kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że obaj mogą spotkać się ze sobą w oktagonie. Później temat przycichł i wydawało się, że plan spali na panewce.

Ostatecznie jednak dojdzie do ich pojedynku. Jóźwiak i Najman nie zmierzą się jednak na którejś z organizowanych przez siebie gal. Ich konflikt ma zostać rozwiązany przy okazji gali WOTORE, gdzie walki toczą się na gołe pięści. Obaj przed październikową walką nie przebierają w słowach.

Szykuje się wielkie wydarzenie, ale Jóźwiak na pewno w strachu i ob****y cały. Szykuje się gruba akcja z Jóźwiakiem, na gołe pięści - skomentował Najman.
Najman, ponieważ jesteś strasznym grubasem, widzę tu tylko jeden sposób. Mój sposób na ubicie grubasa? Walnąć go prosto w bęben - zadeklarował Jóźwiak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)

Jak informuje portal mma.pl, Jóźwiak ma jeszcze co najmniej jednego potencjalnego przeciwnika. Jego relacje z Michałem "Boxdelem" Baronem, współzałożycielem Fame MMA, również nie należą do najlepszych.

O wszystkim opowiedział w podcaście "Na gołe pięści". Nie tylko wyzwał "Boxdela" na pojedynek, ale także nazwał go w obraźliwy sposób.

"Grubcia" też bym chętnie wyjaśnił. Po Najmanie jest drugi w kolejce. Nawet go wyzwałem oficjalnie, ale cisza. Zamilkł, nabrał wody w ustaw, no to chyba nie chce - skomentował całe zamieszanie Jóźwiak.

Według informacji "Super Expressu", walka Jóźwiaka z Najmanem odbędzie się 22 października.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić