Żenujące zachowanie piłkarzy. Przeciwnicy nie wierzyli własnym oczom

8

Do kuriozalnych scen doszło podczas meczu angielskiej League Two (czwarty poziom rozgrywek) pomiędzy Grimsby Town a Bradford City. Pod koniec pierwszej połowy gracze gości się pokłócili, co przerodziło się w rękoczyny. Piłkarze rywali byli oszołomieni i nie wierzyli własnym oczom.

Zamieszanie na meczu w Anglii (Twitter)

Drużyna Grimsby Town walczy o utrzymanie w czwartej lidze angielskiej. Zawodnicy tego zespołu nieźle zaczęli spotkanie z wyżej notowanym Bradford City, ale w 42. minucie bramkę strzelił im Anthony O'Connor.

Atmosfera w ekipie gości zaczęła gęstnieć. Niedługo później doszło do wydarzeń, w które długo nikt nie potrafił uwierzyć.

Kamery uchwyciły kłótnię w zespole Grimbsy. Doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy napastnikiem Stefanem Paynem i skrzydłowym Filipe Moraisem. Przerodziło się to w bójkę. W końcu Payne uderzył klubowego kolegę.

Przywołało to wspomnienia z finału mistrzostw świata 2006. Wówczas Francuz Zinedine Zidane uderzył głową Włocha Marco Materazziego.

Kuriozum na meczu w Anglii. Szokująca czerwona kartka

Za uderzenie klubowego kolegi Payne dostał... czerwoną kartkę. W sieci zawrzało. Zdania na temat tej sytuacji były podzielone - jedni zgadzali się z sędzią, inni kwestionowali werdykt.

Obaj zawiedli klub i wszystkich, którzy są z nami związani. (...) Szczerze mówiąc, jest to żenujące. Ta sprawa zostanie załatwiona. To wszystko, co mogę powiedzieć - tłumaczył na gorąco trener Grimsby Town, Paul Hurst, cytowany przez rt.com.

Ostatecznie Grimbsy przegrało 0:1. Przez ponad 45 minut goście musieli grać w osłabieniu, a porażka mocno utrudniła ich ligową sytuację.