VDB| 

Szum wokół Pudzianowskich. Niegrzeczny teledysk brata "Pudziana"

159

Ostatnie tygodnie to duży szum wokół rodziny Pudzianowskich. Zamieszanie wokół Mariusza Pudzianowskiego to już norma, jednakże ostatnio mocno w mediach zaistniał również jego brat Krystian. Najpierw było sporo informacji o związaniu się z Marcinem Najmanem, a teraz wystąpił w gorącym teledysku.

Szum wokół Pudzianowskich. Niegrzeczny teledysk brata "Pudziana"
Krystian Pudzianowski na planie teledysku (YouTube.com)

Krystian Pudzianowski przez lata był "bratem Pudziana". Ostatni czas to jednak rozkwit jego kariery. Niedawno przez wszystkie media sportowe i lifestyle'owe przeszła informacja o tym, że nawiązał współpracę z Marcinem Najmanem i teraz będzie rozwijał karierę sportową pod egidą MMA-VIP.

Wykorzystując pozytywny szum wokół własnej osoby Krystian Pudzianowski opublikował również swoją nową piosenkę. Z jednej strony to nic dziwnego, bo jego kariera muzyczna jako Pudzian Band była już szerzej znana. Jednakże jego najnowszy utwór może robić wrażenie.

O ile nie wypowiadamy się na tematy muzyczne, ponieważ każdy może mieć różny gust. To trzeba przyznać, że teledysk może spodobać się wielu internautom. Widać na nim wiele pięknych kobiet i sceny obrazujące naprawdę dobrą imprezę. Natomiast główną rolę podczas tego wydarzenia zajmuje sam Krystian Pudzianowski.

Przyglądając się komentarzom pod tym utworem można odnieść wrażenie, że przypadł do gustu fanom Pudzian Band. "Jedna z moich ulubionych nutek. Sztos!", "W końcu jakiś kawałek od was, ale warto było czekać. Mega tekst piosenki i super teledysk", "Wpada w ucho" - to tylko niektóre z licznych komentarzy na YouTube.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: wakacje gwiazdy reprezentacji Polski. Widoki zapierają dech w piersiach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić