o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Znany bokser zamordował ciężarną partnerkę

28
Podziel się

W Portoryko doszło do makabrycznej zbrodni. Po znalezieniu ciała ciężarnej 27-latki okazało się, że mordercą jest jej partner, czyli znany bokser Felix Verdejo.

Znany bokser zamordował ciężarną partnerkę
Felix Verdejo zabił swoją ciężarną dziewczynę (Facebook)
bESxkkJN

Keishla Rodríguez została znaleziona martwa 1 maja w wodach w Laguny San Jose. Ciężarna 27-latka była poszukiwana przez policję od 29 kwietnia. To właśnie tego dnia widziano ją po raz ostatni. 2 maja zagadka została rozwiązana. Mordercą Portorykanki okazał się jej partner, znany bokser Felix Verdejo, który zgłosił zaginięcie kobiety.

O szczegółach sprawy poinformował portal "New York Post". 2 maja Felix Verdejo oddał się w ręce władz federalnych Portoryko. Bokser miał wstrzyknąć 27-latce niezidentyfikowaną substancję, po czym związać ją drutem i wrzucić do wody z przymocowanym obciążeniem. Następnie miał oddać jeszcze strzał z pistoletu do ciała w wodzie. Zwłoki zamordowanej zostały zidentyfikowane w laboratorium na bazie dokumentacji dentystycznej.

bESxkkJP

FBI wniosło już zarzuty przeciwko bokserowi. Verdejo i jego prawnicy odmówili komentarza w tej sprawie. Według matki ofiary dziecko w brzuchu zamordowanej należało do mordercy, którego znała wiele lat.

Kim jest Felix Verdejo?

Felix Verdejo to bokser wagi lekkiej. Sportowiec może pochwalić się występem na igrzyskach olimpijskich w 2012 roku w Londynie. Jego bilans walk w boksie zawodowym wynosi 27-2.

bESxkkJV
Zobacz także: Żużel. Desperacja, a może dobry ruch? Czy GKM potrzebuje Pawła Miesiąca
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESxkkKq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
Capulo
7 miesięcy temu
W Portoryko to standard.
pawel
7 miesięcy temu
a gdzie on się tak opalił ?
Boo
7 miesięcy temu
FBI w Portoryko ? Nie za daleko trochę od domu?
bESxkkKr
Ernest
7 miesięcy temu
Zrozum jedną sprawę owszem zapewne zostanę obarczony tym co powiem i spotkam się z taką odpowiedzią typu co by było jak by ktoś zrobił krzywdę mojej rodzinie ? Ale moim zdaniem przemoc rodzi przemoc nie możemy jako ludzie być tak zawistni jeśli ktoś wierzy w Boga i w Dekalog dobrze wie że zostanie każdy z nas rozliczony przed samym Bogiem .W ludziach jest tyle nienawiści do bliźniego jak czytam te komentarze typu ząb za ząb albo ukamienować albo zabić to jest mi przykro że przemocą chcecie naprawiać zło nie tędy droga on zostanie rozliczony przed samym Bogiem i każdy z nas zostanie rozliczony za swoje czyny. Powinniśmy się miłować i szanować.A w ludziach jest tyle nienawiści to widać po waszych komentarzach Rozumiem wasze zdruzgotanie fakt złe zrobił ale to nie wy jesteście od sądu by odbierać kolejne życie ludzkie za zbrodnię której się dopuścił ten człowiek nikt nie dał wam takiego prawa. Dostaliśmy my jako ludzie Dekalog w którym jasno jest napisane czego mamy się trzymać i jak postępować dostaliśmy 10 przykazań których nie potrafimy przestrzegać. I jasno jest napisane Nie Zabijaj i ci którzy łamią to prawo nie są godni w oczach Boga kolejne przykazanie mówi o tym czcij ojca swego i matkę swoją ile osób to robi zaledwie garstka ludzi żyje i wprowadza w czyn te 10 przykazań. Dlaczego tak nam ciężko jest przestrzegać tych przykazań??? Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 1) Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. 2) Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno. 3) Pamiętaj, abyś dzień święty święcił. 4) Czcij ojca swego i matkę swoją. 5) Nie zabijaj. 6) Nie cudzołóż. 7) Nie kradnij. 8) Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. 9) Nie pożądaj żony bliźniego swego. 10) Ani żadnej rzeczy, która jego jest. Dekalogg jest drogą życia; przestrzegając dziesięciu przykazań człowiek może się wyzwolić z niewoli grzechu, gdyż są one niczym innym jak prawem Bożym: Ja dziś nakazuję ci miłować Pana, Boga twego, i chodzić Jego drogami, pełniąc Jego polecenia, prawa i nakazy, abyś żył i mnożył się. (Pwt 30, 16).Czy ktoś zna te nakazy i wie co one oznaczają??? wydaje mi się że jest tu wszystko napisane dość jasno i przejrzyście to dlaczego my ludzie mamy z tym taki problem ???
hmm
7 miesięcy temu
Ciekawe czym go tak wkurzyła
yde
7 miesięcy temu
Scenarzyści netflixa zacierają ręce.
słabygość
7 miesięcy temu
podobno nie spodobało mu się ze była w ciąży, zamiast się cieszyc zamordował coś z nim nie tak bardzo .
Ewunitta
7 miesięcy temu
Dożywocie i praca w ciężkich warunkach
Zigi
7 miesięcy temu
Szczerze śledzę boks ale go nie kojarze
Taka prawda.....
7 miesięcy temu
Takiego Ch nie warto do pudła wrzucać... Na karmę dla zwierzat by się nadal... Pk co ma taki żyć... Dwa życia zmarnował.. W imię czego...
Karol
7 miesięcy temu
Gilotyna na ringu i transmisja na cały świat.
Dzikus z drze...
7 miesięcy temu
Tragedia a dlaczego boks pogoń za kasa i brak moralności mocnych reguł życia czyli świat zmierza za czyimś kierownictwem do totalnej zagłady te celebrytki botoks i żenujące teledyski z raperami i lansowanie że geny i kolor nie mają znaczenia ma znaczenie ogromne naukowcy odkryli że przekazywanie inteligencji następuje z genami w większości przypadków
ollo
7 miesięcy temu
Przykre to ale po kolorowych można spodziewać się tylko najgorszego genów się nie wyprą, zawsze pozostanie w nich dzikość i problemy z adaptacją do nowego środowiska
bESxkkKj
Warszawiak
7 miesięcy temu
Nieludzka zbrodnia. Potwory chodzą po świecie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić