Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
AB
|

Żona filara polskiej reprezentacji świętuje urodziny! Zobacz jak zmieniała się przez lata

2
Podziel się

Jedną z osób, która stoi z sukcesami Kamila Glika jest jego żona. To właśnie dzisiaj Marta Glik kończy 32 lata. Z tej okazji pokazujemy jak w ostatnich latach zmieniała się partnerka obrońcy włoskiego Benevento Calcio.

Żona filara polskiej reprezentacji świętuje urodziny! Zobacz jak zmieniała się przez lata
Kamil Glik z rodziną (Instagram)
bEKuZkaJ

Historia miłosna Kamila Glika i jego żony Marty jest nietypowa w wielkim sporcie. Para znała się już od siódmego roku życia, a w związku są od trzeciej klasy gimnazjum. Niezależnie od tego na jakim etapie kariery był podstawowy stoper reprezentacji Polski to jego partnerka zawsze była przy nim i go wspierała.

Jak sama przyznaje. Ma też sporą cegiełkę w sukcesie sportowym swojego męża. Wszystko za sprawą opieki, którą nad nim sprawowała w czasie kiedy ten "wyrwał się" z domu w młodym wieku.

bEKuZkaL

Kamil wyjechał w drugiej klasie liceum. To były nasze najważniejsze wybory życiowe. Podjęłam decyzję, że nie idę na studia, jadę do niego. Myślę, że jego kariera to też moja zasługa, bo go trzymałam za rogi, pilnowałam. Trzeba było go pilnować. To był młody chłopak, który zaczął zarabiać duże pieniądze

-mówiła Marta Glik w wywiadzie na blogu "Baby by Ann"

Marta i Kamil Glik są małżeństwem od 2011 roku. Obecnie mają dwójkę dzieci i mieszkają we Włoszech, gdzie gra reprezentant Polski. Przeglądając media społecznościowe Marty Glik można śmiało stwierdzić, że jest najwierniejszym kibicem swojego męża. Nie brakuje zdjęć o tematyce piłkarskiej, niezależnie od okresu kariery jej męża.

bEKuZkaR
bEKuZkaS
bEKuZkaT
Zobacz także: Żużel. PGE Ekstraliga 2020: przygotowanie zawodnika do meczu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKuZkbm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Żyje jak chce
rok temu
Dokładnie... Jaki z niego filar??? Ona też żadna...
Jastrzebian
rok temu
Po pierwsze jaki z niego filar. Po drugie ona jest bardzo przeciętna.Nic ciekawego.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić