o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Artur Babicz
|

Anita Włodarczyk ujawniła kolejny talent! Zawodniczka zrobiła show w telewizji

46
Podziel się

Anita Włodarczyk szerokiej publiczności jest znana jako jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii polskiego sportu. Jednak ostatnio pokazała również, że świetnie spisuje się w telewizji, gdzie potrafi zrobić prawdziwe show.

Anita Włodarczyk ujawniła kolejny talent! Zawodniczka zrobiła show w telewizji
(Instagram)
bDgtFGPp

Wyniki Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Roku od lat pokazują, że Anita Włodarczyk w Polsce cieszy się dużą popularnością. Jednak o ile wszyscy znaliśmy ją z doskonałych wyników na sportowych arenach, tak w piątek mieliśmy okazję zobaczyć Anitę Włodarczyk jako osobę, która potrafi rozbawić publiczność w programie telewizyjnym.

Jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii polskiego sportu wzięła udział w nowym programie emitowanym przez TVP - "Anything Goes. Ale Jazda!". W ramach tego show zespoły wykonują zadania zlecone przez prowadzącego, które mają rozbawić publiczność zgromadzoną zarówno w studio, jak i przed telewizorami.

bDgtFGPr

Jak się okazało, naturalny talent do tego typu zabaw ma właśnie Anita Włodarczyk. Dwukrotna złota medalista igrzysk olimpijskich bez kompleksów wykonywała wszystkie zadania, a w jednym z nich zaczepiła nawet jednego z reprezentantów Polski w piłkę nożną - Krzysztofa Piątka.

To było jednak tylko jedno z nielicznych aktywności, które Anita Włodarczyk musiała wykonać wraz ze swoją drużyną. W tej natomiast nie brakowało znanych osobistości ze świata rozrywki. Polskiej lekkoatletce towarzyszyli m.in. Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Adam Zdrójkowski czy Antek Smykiewicz. Cała drużyna musiała wykazać się zdolnościami tanecznymi, wiedzą o budowie samochodu czy odwagą w zadaniach kaskaderskich.

bDgtFGPx

Jak widać, Anita Włodarczyk bardzo aktywnie wykorzystuje okres rehabilitacji, w którym walczy o powrót do pełni zdrowia. Polska lekkoatletka jest jedną z nielicznych zawodniczek, dla której przełożenie Igrzysk Olimpijskich w Tokio z 2020 roku na 2021 rok była pozytywną informacją, ponieważ zyskała czas, aby wznowić sportową rywalizację na najwyższym poziomie.

#dziejesiewsporcie: Robert Burneika zaskoczył fanów. "Będzie hardkorowy ślub!"

bDgtFGPS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(46)
Hgfd
miesiąc temu
Patrzeć jak się celebryci i bawią sami, ciągle te same stare twarze, niech nas bawią a nie sami sie zabawiają, jakaś masakra wkurzająca, niema co oglądać, pr,włączam kanał i radzę to innym robić, a nie głupio się patrzeć, szok
lonicera
miesiąc temu
taaa...spodziewalam sie czegos innego i glownie wyzszych lotow! Szlachta sie bawi i zaciesza i jeszcze im za to placa, a paroby w fabrykach za 1500zl zapie...ja jak woly w polu. Ale to takie smieszne jest!
Justyna
miesiąc temu
Ona to akurat była najsłabsza... wystąpiła raptem w dwóch zadaniach i to bez szału.odezwala sie może ze 2 razy, taka to celebrytka...
bDgtFGPT
tak sądzę
miesiąc temu
niestety ; zabawa , dekoncentracja oraz świat celebrytów to koniec sportowca ; Pyrek, Wroński,Jędrzejczak i wielu innych.
widz
miesiąc temu
oj straszny show ale sie uśmiałem
Najnowsze komentarze (46)
andrej
miesiąc temu
U mnie za występ w tvp pis spadła z podium do bagienka i niestety trudno jej będzie z niego wyjść.
demokrata
miesiąc temu
tvp pis nie oglądam od 5 lat
jola
miesiąc temu
Opozycja znów budzi się z wirusem nienawiści do polskości. Wstyd.
jola
miesiąc temu
Opozycja znów budzi się z wirusem nienawiści do polskości. Wstyd.
medal
miesiąc temu
Niech z sukcesami występuje nadal ale na stadionach. TAM JEST NAJLEPSZA, I OBY NIE ZMIENIŁA ZDANIA!!!
Obiektywny.
miesiąc temu
Kto w TVP występuje tego ja nie szanuję.
Drugi sort
miesiąc temu
Koniec końca mistrzyni nie lubianej przez sportowców za megalomanię i arogancję. Występy w SzczujniTvPis same w sobie są żenujące.
Obiektywny.
miesiąc temu
Te wszystkie SHOW'y w TV coraz bardziej żenują. Ich oglądalność obrazuje poziom inteligencji widzów. DNO!
bDgtFGPL
to ja
miesiąc temu
ALEŻ ,TA ANITA SZYTYWNA I DRĘTWA- MYSLAŁAM ŻE JEST BARDZIEJ KOMUNIKATYWNA , A TU TAKIE ROZCZAROWANIE./AUTOR ARTYKUŁU CELOWO SPROWOKOWAŁ KOMENTARZE/, PANI DERESZOWSKA SPROSTAŁA ZADANIU, ŚWIETNIE ZAGRAŁA,I STAŚ BUŁECKA SPONTANICZNY,Z DUŻYM POCZUCIEM HUMORU, ZABAWNY,NIESTETY, GDY KAROLAKA ŁAPAŁY KAMERY , WYGLADAŁ CHWILAMI NA ZNUDZONEGO , CHODZ ZAGRANE KWESTIE WYKONAŁ POPRAWNIE,NAWET ZABAWNIE, . OGÓNIE WRAŻENIE -POZYTYWNE,CZEKAM NA CIĄG DALSZY.
turysta
miesiąc temu
Pani Wlodarczyk powinna powaznie sie zastanowic nad swoja kariera.Jej dawny trener nie zostal w USA, by tam patrzec na wodospad Niagara.W nastepnym roku, przedstawi takie zawodniczki ,ze pani Anita opadnie szczeka.Obym sie mylil!!!
Występ
miesiąc temu
w reżimowej nie przyniesie jej chluby. Występ w TVP obecnie to obciach i wstyd.
Jacek
miesiąc temu
Za występ w kłam tvpis dla mnie jestes skończona
sprinter-kul
miesiąc temu
to najbardziej nielubiana sportowczyni wśród sportowców nie akceptowana samolub
Mateusz
miesiąc temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić