Jakub Artych
Jakub Artych| 

Został wyrzucony z federacji FAME. Teraz jednak wróci?!

1

Paweł Tyburski został wyrzucony z karty walk gali FAME MMA 21, a potem rozgoryczony zapowiedział, że już więcej nie zawalczy dla federacji. Michał "Boxdel" Baron przyznał jednak, że sytuacja zmieniła się o 180 stopni i zawodnik wróci do organizacji.

Został wyrzucony z federacji FAME. Teraz jednak wróci?!
Został wyrzucony z federacji FAME. Teraz jednak wróci?! (YouTube, Szalony Podcast)

Wyzwiska i rękoczyny są na porządku dziennym w polskich organizacjach freak fightowych. W maju wymknęły się jednak spod kontroli. W Polsce było głośno o skandalicznych scenach na konferencji prasowej przed galą Fame MMA 21.

Zaczęło się klasycznie, czyli od wyzwisk pomiędzy Pawłem Tyburskim i Kasjuszem Życińskim. Pierwszy z nich nagle wstał ze swojego miejsca i ruszył w kierunku rywala. "Don Kasjo" otrzymał kilka ciosów, nie mogąc się bronić i na jego głowie pojawiło się rozcięcie.

Władze Fame MMA zareagowały błyskawicznie. Tyburski został wyproszony z konferencji, a potem dowiedział się, że został całkowicie wyrzucony z organizacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem
Freak fighty powoli z niegroźnie zabawnego show, stają się siedliskiem promowania wszelkich patologii. To przestaje już być śmieszne. Z jednej strony rozumiem obecnych i byłych sportowców, którzy chcą tam dorobić. Ale teraz to oni pierwsi powinni powiedzieć STOP - napisała nawet zawodniczka Wiktoria Czyżewska.

Zwrot akcji ws. Tyburskiego

Wszystko wskazuje na to, że wyrzucenie Pawła Tyburskiego z organizacji FAME MMA. Michał "Boxdel" Baron przyznał jednak, że sytuacja zmieniła się o 180 stopni i zawodnik wróci do organizacji.

W przeszłości przypadki, iż organizacja deklarowała, że konkretny zawodnik u nich nie zawalczy, a potem zmieniali zdanie. Tak było w przypadku Kasjusza Życińskiego czy Normana Parke'a. Kolejnym zawodnikiem będzie Paweł Tyburski.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić