Zrobiły show! Partnerkę Milika znacie. Wiecie, kto jest obok?

25

Partnerki piłkarzy Arkadiusza Milika i Jakuba Świerczoka pokazały się na TikToku w ciekawym wydaniu. Obie ubrane na różowo zaprezentowały krótki układ taneczny.

Zrobiły show! Partnerkę Milika znacie. Wiecie, kto jest obok?
Anna Węklar i Agata Sieramska we wspólnym tańcu (TikTok, Anna Węklar)

W sali do ćwiczeń spotkały się Agata Sieramska i Anna Węklar. Pierwsza z nich jest partnerką Arkadiusza Milika, którego nie zabrakło wśród piłkarzy powołanych na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski.

Z kolei Anna Węklar jest związana prywatnie z Jakubem Świerczokiem. Także napastnik występował w przeszłości w reprezentacji Polski. Świerczok był topowym piłkarzem w PKO Ekstraklasie, ale jego kariera wyhamowała z powodu zawieszenia. Jakub Świerczok powrócił już na boisko i przed rozpoczęciem sezonu zamienił KGHM Zagłębie Lubin na japoński Omiya Ardija.

Obie WAG perfekcyjnie dobrały się kolorystycznie. Agata Sieramska i Anna Węklar ubrały się na różowo. Obie pokazały się na TikToku w topach, a jedyna różnica polegała na długości spodenek. Pot na ciele obu pań wskazuje, że trening trwał już przez pewien czas i nie ograniczał się do przygotowania kilkusekundowego nagrania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Panie odchodzą wgłąb sali do ćwiczeń od nagrywającego je telefonu, po czym prezentują krótki układ taneczny. Partnerki piłkarzy poruszają się z gracją, a przede wszystkim z uśmiechami na twarzach.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Anna Węklar to sportowa dusza. Na stronie internetowej jej studia stretchingu i akrobatyki powietrznej w Rzeszowie sama przedstawia się jako absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz licencjonowany dietetyk sportowy. W poprzedniej dekadzie zdobyła mistrzostwo świata w akrobatyce powietrznej.

Partnerka Jakuba Świerczoka nieustannie dba o formę fizyczną, a jej siostrzaną duszą w treningach jest Agata Sieramska. Obie panie dbają o swoje małe imperia w mediach społecznościowych, prezentując między innymi taneczne filmiki.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić