o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Magda Gessler udzieliła reprymendy. Poszło o mięso

0
Podziel się

Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje" tym razem dotarły do restauracji Cztery Smaki w Libiążu. Restauratorka szybko zorientowała się, że w lokalu wszystko jest z innej parafii. Czy jej zdaniem coś takiego ma sens?

Magda Gessler udzieliła reprymendy. Poszło o mięso
Magda Gessler (AKPA)
bESIddiZ

Podczas wizyty w Libiążu Magda Gessler zamówiła po kilka flagowych dań z kilku krajów. Później skrupulatnie analizowała, jak smakują.

Szybko zorientowała się, że restauracja ma dobrego kucharza. Oceniła, że potrafi gotować i zna zagraniczne smaki. Jednocześnie zadecydowała, że lokal trzeba ujednolicić, natomiast nie zamierzała rezygnować z różnorodności w menu.

bESIddjb
Restauracja będzie nazywała się Cztery Smaki na Języku - oznajmiła restauratorka. - To miejsce będzie pełne ciepła i filozofii. Będziemy trzymać się smaków amerykańsko-angielskich, węgierskich i polskich - kontynuowała.

"Kuchenne Rewolucje". Nie obyło się bez wpadki

Gessler zdecydowała, że popisowymi daniami tej restauracji będą pizza i burger, a także gulasz oraz bigos. Słynna restauratorka przekazała kucharzom ważne wskazówki.

bESIddjh

Ekipa remontowa mocno zmodernizowała restaurację. Nowi klienci byli natomiast pod ogromnym wrażeniem odmienionej kuchni.

Po czasie Gessler sprawdziła, jak radzą sobie w Libiążu. Nie obyło się bez małej wpadki. Wszystko za sprawą tego, że restauratorzy zmienili bułki do burgerów, a mięso nie było wystarczająco dobrze wypieczone. Gwiazda TV udzieliła im reprymendy.

bESIddji
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESIddjC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić