Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Klaudia Stawska
|

Rząd USA chce w końcu wyjaśnić zagadkę UFO. To pierwszy taki projekt

30
Podziel się:

Amerykański rząd ma pomysł na uruchomienie programu, który będzie wykorzystywał najnowsze zdobycze technologiczne na niespotykaną dotąd skalę. Wszystko po to, by rozwiązać zagadkę UFO.

Rząd USA chce w końcu wyjaśnić zagadkę UFO. To pierwszy taki projekt
Rząd USA ma nowy plan rozwiązania zagadki UFO (YouTube)

Rząd USA zapowiedział, że użyje wszelkich dostępnych środków, by dowiedzieć się, czym są niezidentyfikowane obiekty latające. W tym celu powstanie nowe Biuro UFO, którego głównym zadaniem będzie wykrywanie i badanie tajemniczych obiektów ukazujących się pilotom.

Nowe Biuro UFO ma współpracować z wojskiem i wykorzystywać najnowsze zdobycze technologii. Pentagon ma tu na myśli najnowsze systemy satelitarne, radary, kamery oraz systemy identyfikacji obiektów.

Rząd chce, by nowa jednostka badała nie tylko przestrzeń kosmiczną, ale również przestworza, powierzchnię Ziemi, a także morza i oceany w poszukiwaniu wszelkich anomalii. Co ciekawe, wszystko ma odbywać się w tajnych ośrodkach.

Czy mamy do czynienia z obcą cywilizacją? Politycy nie biorą takiego rozwiązania na poważnie, ale jednocześnie go nie wykluczają. O wiele bardziej są skłoni uwierzyć w to, że są zdobycze technologiczne wytworzone w innych krajach. Czas pokaże, czy nowy plan amerykańskich polityków przybliży nas do znalezienia odpowiedzi na pytania dotyczące UFO.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(30)
Rtg
6 miesięcy temu
A do tej pory nie prowadzili tajnych badań ?? Sprzęt mają na tyle dobry że wykryją każdy drobiazg który znajduje się w ich przestrzeni powietrznej . Teren dookoła tajnych baz strzeżony, otoczony zaporą, oświetlony i monitorowany, mysz się nie przedrze. Mydlenie oczu jak zawsze
Basiq
6 miesięcy temu
Ok.20 lat temu kilku mężczyzn łowiło ryby nad jeziorem w zachodniej Polsce. Nagle nad jeziorem ukazał się ogromny spodek, tkwił nad wodą w zupełnym bezruchu po czym zniknął. Po tym wydarzeniu wojsko otoczyło cały teren i nikt nie miał prawa wstępu, obszar był pilnie strzeżony. Zeznania świadków, notatki służb zostały objęte tajemnicą wojskową, jedną z wielu jak przypuszczam. Czy nadal uważacie że to mistyfikacja? Zbiorowa halucynacja? Może mi ktoś wyjaśnić co to było??
Prawda
6 miesięcy temu
Już od dawna wiadomo że są. W końcu będą musieli podzielić się choć częścią informacji, które zebrali. Problem polega na tym, że jeśli ujawnią prawdę, wtedy religie upadną, a księża pójdą z torbami, podobnie jak reszta duchownych na całym świecie. Pojazdy, rydwany czy ludzie przybywający z nieba są widziani od wieków
Komunista spr...
6 miesięcy temu
UFOmy Wam, Tow. Gierek!!!
Mbiomag
6 miesięcy temu
To było w 2014 roku. Tata siedział w pokoju, a Mama była w kuchni, mieszkają na 9 piętrze w Legionowie. Nagle Tata przed oknem zobaczył pomarańczową kulę , przez środek tej kuli przesuwało się niebieskie światło. Zawołał Mamę , znieruchomiała. Ta kula z niesamowitą prędkością odleciała w kierunku drugiego bloku, szybkość była taka, że to trwało kilka sekund. Oczywiście miałam pretensję ,że nie zrobili zdjęcia , to był dla nich szok i nawet nie pomyśleli.
Petarda
6 miesięcy temu
Rozumiem że startuje kolejna agencja która będzie wszystkie projekty kwitować "UFO" bardzo wygodny i tani sposób ukrywania wojskowych projektów.
A...
6 miesięcy temu
Ja wiem, czym jest UFO. Ale nie powiem nikomu, dopóki mi nie dadzą porządnej kasy. Jakieś oferty?
Piotr
6 miesięcy temu
Biuro ufo do szerzenia dezinformacji:)
la2010
6 miesięcy temu
Podobno jest ok. 200 mld. galaktyk, w każdej przeciętnie 200 mld. gwiazd. Przyjmijmy optymistycznie, że 10% posiada systemy planetarne. Przyjmijmy, znowu optymistycznie, że 1% tych systemów zawiera jedną planetę nadającą się do życia. Przyjmijmy, nadal optymistycznie, że na 1% to życie powstało, że 1% z tego to życie rozumne, że 1% z tego to cywilizacja techniczna, że 1% z tego, to cywilizacja zaawansowana bardziej niż my, bo my nigdzie dolecieć nie potrafimy. Można to jeszcze długo ciągnąć, ale jak się dołoży czynnik czasu, rozmiary kosmosu i odległości miedzy gwiazdami w galaktyce, nie mówiąc o odległościach między galaktykami, to szansa na pojawienie się jednego kosmity i to akurat za naszego życia i to w miejscu zamieszkałym, w czasie w którym ktoś mógłby mu zrobić zdjęcie itp. jest praktycznie zerowa. Tymczasem wg entuzjastów UFO, statki obcych latają tu równie gęsto jak samoloty rejsowe. Dziwnym trafem dopasowują swój wygląd i konstrukcję do bieżącego stanu naszej techniki. Na początku ubiegłego stulecia przypominały metalowe cygara, pokryte rzędami nitów. Później nastąpiła epoka okrągłych spodków z przezroczystymi kopułami, przypominającymi kabiny samolotów myśliwskich. Teraz latają bardziej zaawansowane. Ale co tam. Obiecuję, że jak tylko coś takiego zobaczę, to nastrzelam fotek i będę je zamieszczał wszędzie gdzie się da. Na karcie pamięci mam jeszcze ponad 40GB, więc nawet jakiś filmik wchodzi w grę. Oczywiście, jeśli... coś się pojawi :-)
Irukangi
6 miesięcy temu
Doskonale znają prawdę. Jak będą wyniki to program zamkną -:). Już to było :-). Trzymają ludzkość w niewiedzy by łatwiej nią manipulować.
dziadek
6 miesięcy temu
UFO to wymysl NASA tak jak civid
Nikola15
6 miesięcy temu
Jak zwykle jestem wilgotna...
Twój nick
6 miesięcy temu
"Jedni widują kosmitów, inni restauracje" sierżant Cruchot do komendanta Gerbera (Żandarm i kosmici, 1979)🤪🤪🤪
I tyle..
6 miesięcy temu
ANIOL Z NIEBIOS TRZYMA DLON CALA DLONIA A NIE SZCZISKIEM DLONI..PRZY OTWARTEJ SWOJEJ DLONI...BO TO WIDZALEM...BARDZO UCZUCZE DELIKATNEJ DLONI CZULEM ..DELIKATNIEJSZEJ NIZ DZECKO MALE....A PRZYLEGALO DO ANIOLA DLON JAK BY JEDNA DLON.. JEDNOCZESNIE WIDZALEM SIEBIE CHWILOWO W DOMU GDZE WYRASTALEM ZA DZECKA ..KIEDY MALA JUZ KONCZYLA PRZYRZĄDZA OBIAD.. ...KIEDYS DODAM JAK MI SIE PRZYPOMNIIE.. ...I..
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić