aktualizacja 

Jest nagranie z lotniska. Gwiazda uderzyła pracownika. Oddał jej

127

Do sieci trafiło nagranie z lotniska w Newark w stanie New Jersey w USA. Widać na nim, jak były zawodnik NFL brutalnie pobił pracownika linii lotniczych United Airlines. Powód wydaje się absurdalny.

Jest nagranie z lotniska. Gwiazda uderzyła pracownika. Oddał jej
Mężczyźni pobili się przy okienku check-in (Adobe Stock)

Brendan Langley, grający obecnie w Calgary Stampede kanadyjskiej ligi piłkarskiej został przyłapany na tym, jak okładał pięściami pracownika linii lotniczej United Airlines. Mężczyzna otrzymał od zawodnika kilka ciosów w twarz, po czym przewrócił się na taśmę bagażową.

Podróżny pobił pracownika United Airlines

O dziwo oszołomiony pracownik dzielnie wstał i był gotów dalej bić się z podróżnym. - Chcesz więcej? Chcesz więcej? - słychać na nagraniu. W tle rozlegają się także krzyki innych pracowników lotniska, którzy proszą mężczyzn, aby przestali się bić.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Do zdarzenia doszło w czwartek 19 maja. Jak poinformował portal "Daily Mail", Langley został aresztowany przez policję Port Authority i oskarżony o napaść. Świadkowie przekazali, że były zawodnik NFL i pracownik wcześniej wdali się w kłótnię przed stanowiskiem odprawy lotniczej.

Linia lotnicza potępiła zachowanie byłego zawodnika NFL

Langley miał używać wózka inwalidzkiego zamiast wózka do przewożenia bagażu. Część świadków twierdzi, że to pracownik zadał pierwszy cios, jednak nie wiadomo, kto pierwszy przejawiał agresywne zachowanie.

"United Airlines nie tolerują żadnej przemocy na naszych lotniskach ani na pokładach naszych samolotów i współpracujemy z lokalnymi władzami w celu dalszego zbadania tej sprawy" – przekazał rzecznik United Airlines w oświadczeniu.

Źródło: "Daily Mail"

Zobacz także: Już za chwile wakacje 2022. "Im bliżej wyjazdu, tym ceny są wyższe"
Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić