oprac. Natalia Gumińska| 

Mężczyzna robił wszystko, aby bagaż spełnił wymogi. Nagranie jest hitem

34

Mężczyzna podróżujący liniami EasyJet dołożył wszelkich starań, aby jego bagaż spełnił wymogi. Nie zwracał nawet uwagi na stan swojej walizki. Wydawałoby się, że osiągnął sukces i uniknął opłaty, ale i tak nie obyło się bez problemów.

Mężczyzna robił wszystko, aby bagaż spełnił wymogi. Nagranie jest hitem
Zdeterminowany mężczyzna za wszelką cenę próbował uniknąć opłaty za zbyt duży bagaż (TikTok)

Podróżujący liniami EasyJet mężczyzna dołożył wszelkich starań, aby udowodnić obsłudze lotniska, że jego bagaż mieści się w wymaganych rozmiarach. Kiedy przed wejściem do samolotu poproszono go, aby włożył walizkę do specjalnego stojaka, postanowił zrobić wszystko, żeby ją tam wcisnąć. Nie zważając na stan swojego bagażu, kopał go i upychał na siłę. Pracownik obsługi lotniska kilkakrotnie zwracał mu uwagę, że walizka jest za duża i nie mieście się w wyznaczonych wymiarach. Wtedy mężczyzna jeszcze mocniej ją kopnął, aż w końcu udało mu się osiągnąć zamierzony cel.

Nagranie hitem TikToka

Nagranie przedstawiające całe zdarzenie opublikowano na TikToku. W ekspresowym tempie obiegło internet i aktualnie ma już ponad 26 mln wyświetleń. Widać na nim, jak mężczyzna próbuje umieścić bagaż podręczny w przeznaczonym do tego schowku, jednak nie jest to dla niego prostym zadaniem. Zakończenie nagrania jest wyjątkowo komiczne. Okazuje się, że bohater wideo ma problem z wyjęciem bagażu, który chwilę wcześniej wepchnął do schowka siłą.

No cóż, będę musiał wziąć to na pokład - zażartował na końcu.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Internauci komentują

Internauci nie tylko chętnie oglądają zabawne nagranie, ale także je komentują. Od czasu opublikowania zebrało ono ponad 11,4 tys. komentarzy. "Legenda głosi, że do dziś wyciąga tę walizkę", "I teraz będzie musiał ją wziąć razem z stojakiem" - żartobliwie komentują. Inni dzielą się swoimi doświadczeniami z bagażami niespełniającymi wymogów. "Ostatnio miałam tak samo lecąc z Warszawy, z lotniska Modlin. Nie zaakceptowali mojej walizki przez kółka. Powiedzieli, że jeśli chcę, to mogę je nawet urwać" - czytamy pod materiałem wideo.

Źródło: TikTok

Zobacz także: Polska rodzina ustanowiła rekord. "Uwielbiamy robić takie rzeczy"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić