Najwyżej położony basen bez krawędzi. Widok zwala z nóg

31

Widok z najwyżej na świecie położonego basenu bez krawędzi zachwyca. Goście mogą tam popływać na oszałamiającej wysokości 200 m i zamiast patrzeć się w ściany budynku, to podziwiają panoramę jednego z najbardziej oszałamiających miast na świecie. Gdzie mieści się ten obiekt?

Najwyżej położony basen bez krawędzi. Widok zwala z nóg
To idealne miejsce do fotek na Instagrama (Aura Sky Pool)

Aura Skypool znajduje się na 50. piętrze wieżowca The Palm Tower i oferuje niesamowite widoki na panoramę Dubaju i horyzont Zatoki Perskiej. Z wysokości 200 m podziwiać można np. Palm Jumeirah, Burj Al Arab, Burj Chalifa i Ain Dubai. To idealne miejsce do pstrykania fotek na Instagrama, bo widoki naprawdę zapierają dech w piersiach!

Aura Skypool w Dubaju

Basen otacza przestrzeń wypoczynkową o powierzchni 750 m kw, na której znajdują się leżaki i strefy chilloutu.

Czynny jest codziennie od godz. 10 do zachodu słońca. Całodniowy wstęp na ten wyjątkowy basen kosztuje (w przeliczeniu na złotówki) 462 zł, wejście poranne (od 10 do 14) to koszt 217 zł, a popołudniowe (od 15 do zachodu słońca) 244 zł.

To kolejny rekordowy obiekt w Dubaju, ale jak niektórzy twierdzą, naprawdę wyjątkowy.

Aura, na tle innych atrakcji turystycznych Dubaju i całego świata, wyróżnia się swoim niepowtarzalnym charakterem dzięki wspaniałemu panoramicznemu widokowi na najbardziej rozpoznawalne miejsca - powiedział Antonio Gonzalez, dyrektor generalny firmy Sunset Hospitality, cytowany przez portal waszaturystyka.pl.

The Palm Tower

The Palm Tower to miejsce, o którym zapewne jeszcze nieraz usłyszmy. Poza nowo otwartym basenem, mieści się tam również restauracja, ponad 400 luksusowych apartamentów i hotel St Regis z blisko 300 pokojami.

Dwa piętra nad basenem znajduje się także The Viet At The Palm - 360-stopniowy taras widokowy dla turystów, którego nie można przegapić podczas wizyty w Dubaju.

Zobacz także: "Polski Dubaj" kierunkiem na urlop. Niezwykłe miejsce w Polsce
Autor: IR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić