aktualizacja 

Nowa atrakcja w Europie. Z Polski dolecisz tanimi liniami

9

Jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Europie 9 kwietnia otwiera nową atrakcję. Nad jeziorem Garda będzie można się przenieść do świata Jumanji. Sprawdzamy, jakie atrakcje czekają na odwiedzających Gardaland, a także jakie są ceny biletów i lotów, bo z Polski dolecimy tam bez problemu tanimi liniami.

Nowa atrakcja w Europie. Z Polski dolecisz tanimi liniami
Strefa Jumanji ma szansę być hitem tego lata w Gardaland (Gardaland)

Gardaland powstał już w 1975 roku i do dziś jest jednym z najpopularniejszych parków rozrywki nie tylko we Włoszech, ale i w całej Europie. Co roku przyciąga kilka milionów odwiedzających.

Gardaland znajduje się dokładnie w miejscowości Ronchi, gminie Castelnuovo del Garda, 25 km od Werony i 95 km od Bergamo, gdzie licznie lądują samoloty tanich linii. Dolecimy tam z Gdańska, Poznania, Katowic, Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Ceny biletów w kwietniu rozpoczynają się od 59 zł w jedną stronę.

Jumanji The Adventure - nowa atrakcja parku Gardaland

Nowa atrakcja związana jest z serią filmów i gier Jumanji. "Jeszcze tylko kilkanaście dni i zostaniesz przeniesiony w ekscytujący świat #JumanjiTheAdventure, który otwiera się 9 kwietnia. Czy starczy ci odwagi? Mamy nadzieję, że licznie przybędziecie do Gardland" - czytamy w poście na Facebooku.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Co czeka na odwiedzających? Będą mogli wsiąść do specjalnych pojazdów, które będą jeździć po torze przez dżunglę, napotykając po drodze "zagrożenia, przeszkody i efekty specjalne" – w tym gigantycznego hipopotama, pająki i "ryczącego" kamiennego olbrzyma.

Każdy otrzyma tę samą misję, nawiązującą do fabuły filmów: "zwrócić święty i cenny klejnot do legendarnej świątyni i ocalić Jumanji".

Bilet dla dorosłych do parku Gardaland kosztuje 44 euro (207 zł), dla dzieci poniżej 10. roku życia 40 euro (188 zł). Najmłodsi poniżej 1 m wzrostu wchodzą za darmo.

Zobacz także: Prawdziwy dom Muminków
Autor: IKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić