Energylandia. Ekipa Friza ma własny rollercoaster! Będzie wielkim hitem?

14

Ekipa Friza wciąż jest na fali. Właśnie zyskała własny rollercoaster w Parku Rozrywki Energylandia. Pierwsze testy zostały już zaliczone. Jak wrażenia?

Energylandia. Ekipa Friza ma własny rollercoaster! Będzie wielkim hitem?
Ekipa Friza na swoim rollecoasterze (YouTube, Karol Friz Wiśniewski)

Bardzo ciekawe informacje przekazano na fanpage'u Energylandii. "Miło jest nam poinformować, że wkrótce w Energylandii do użytku oddany zostanie rollercoaster Ekipy - EKIPA Light Explorers, obrandowany logiem Ekipy. Atrakcja znajdzie się w Aqualantis - nowej, szóstej strefie rozrywki Energylandii, która zajmie powierzchnię 6 hektarów" - czytamy we wpisie.

Współpracę na linii Energylandia - Ekipa Friza ogłosił również sam Friz za pośrednictwem Youtube'a. Efektem tej kooperacji jest rollercoaster Ekipy.

Otwarcie atrakcji nastąpi 14 lipca. Rollercoaster został już oczywiście przetestowany przez członków Ekipy. Jak im się podobało? Wszystko można zobaczyć poniżej.

Fani Ekipy Friza podekscytowani. Ruszą do Energylandii?

Już teraz dużo mówi się na temat rollercoastera Ekipy Friza. Należy się spodziewać, że po 14 lipca fani Friza i spółki będą oblegać Energylandię. Jeżeli kupią kolekcjonerski bilet, to otrzymają upominki od Ekipy, jak etui na telefon czy plakat.

A jak brzmi oficjalny opis rollercoastera Ekipy Friza? "Wybierz się w niezwykłą podróż przez stare wykopaliska Aqualantis. Wejdź do starej latarni morskiej i rozpocznij swoją nową przygodę. Wkrocz do starożytnej maszyny i podróżuj w czasie tam i z powrotem".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić