aktualizacja 

Para znalazła list w butelce. Szybko pożałowała, że go otworzyła

48

Crystal i Rick znaleźli dryfującą przy plaży butelkę. W środku była kartka oraz coś, co na pierwszy rzut oka przypominało brudny piasek. Para z Australii szybko pożałowała, że zdecydowała się otworzyć butelkę.

Para znalazła list w butelce. Szybko pożałowała, że go otworzyła
Para znalazła list w butelce. Szybko pożałowali, że go przeczytali (TikTok)

Nagranie Crystal i Ricka stało się hitem na TikToku. Wydawałoby się, że taka sytuacja mogłaby się wydarzyć tylko w filmie. A jednak! "To nie była zaplanowana akcja, to był całkowity przypadek" - czytamy w opisie. Para spacerowała z psami po plaży w Queensland w Australii, gdy zauważyli pływającą przy brzegu przezroczystą butelkę.

Zauważyliśmy butelkę. Wygląda na to, że ma w środku jakąś wiadomość - mówi Australijczyk.

Mężczyzna sięgnął po butelkę, która w środku miała kawałek kartki i coś, co wyglądało jak piasek. Crystal odkręciła zakrętkę i zaczęła wysypywać zawartość butelki. W ten sposób próbowała wyjąć notatkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: List w butelce po latach odnaleziony przez ekologa. Polskie studentki napisały go 10 lat temu

Przez cienką szyjkę butelki, ciężko było wyjąć list. Po chwili wiadomość ukryta w butelce była już widoczna. - Po prostu przeczytaj ją przez przez szkło - mówi zniecierpliwiony Rick do Crystal. Para nie przypuszczała, co może być w środku.

"Tu leży... och, prochy" - australijka przypadkowo wyrzuciła czyjeś prochy na plażę.

Para zupełnie nie wiedziała, jak się zachować. Tutaj leżą prochy Geoffreya - przeczytała w liście kobieta.

Jeśli je znajdziesz, proszę wrzucić butelkę do morza, abym mógł kontynuować swoją podróż - brzmiała wiadomość w butelce.

Jeden z internautów żartował: "No i tak witamy w Australii Geoff". Inny użytkownik zasugerował: "Po prostu włóż tam trochę piasku. I wrzuć go do wody z powrotem. Nikt się nie dowie". Autorzy nagrania przyznali, że "dokładnie tak zrobili, próbowali 'wsypać' prochy do środka z powrotem".

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić