aktualizacja 

Sąsiad cały czas otwierał mu roletę w oknie. Na wideo pokazał, jak się zemścił

19

Eric Goldie zamieścił nagrane na pokładzie samolotu wideo, które wzbudziło zainteresowanie internautów. Agent nieruchomości z USA pokazał na nim sprzeczkę pomiędzy nim a innym pasażerem lotu. Zdradził również, jak wyglądał zemsta w jego wykonaniu.

Sąsiad cały czas otwierał mu roletę w oknie. Na wideo pokazał, jak się zemścił
Eric zamieścił wideo (TikTok)

Podróże samolotem potrafią być uciążliwe. Przekonała się o tym zapewne niejedna osoba. Czas spędzony na fotelu może być szczególnie nieprzyjemny, gdy trafi się na uciążliwego sąsiada na miejscu obok. Wówczas z pozoru przyjemnie zapowiadający się rejs może zamienić się w koszmar.

O trudach podczas lotu przekonał się Eric Goldie. Amerykański agent nieruchomości zamieścił na TikToku wideo, na którym pokazał nietypowy problem, z którym niedawno się zmierzył. W trakcie podróży doszło do konfliktu pomiędzy nim a siedzącym na miejscu za nim mężczyzną. Obiektem sporu było okno, a konkretnie roleta, która decydowała o dostępie do światła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Podczas lotu Eric Goldie miał zasłonięte roletą okno, które było na wysokości jego twarzy. Fakt ten nie spodobał się pasażerowi siedzącemu rząd za nim. Mężczyzna chciał, aby roleta była odsłonięta. Nie skonsultował jednak tego z agentem nieruchomości, który siedział bezpośrednio przy oknie. W zamian za to wkładał dłoń pomiędzy fotel, a ściankę i rozsuwał roletę.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Eric Goldie miał dość zachowania mężczyzny. Na TikToku pokazał, w jaki sposób zemścił się na uciążliwym sąsiedzie. Kiedy ten po raz kolejny chciał odsłonić jego okno to agent nieruchomości po prostu uderzył go w dłoń. Wideo wzbudziło zainteresowanie ze strony internautów. Wyświetlono je ponad 5,7 mln razy. Wśród komentujących rozgorzała dyskusja. Zdaniem niektórych okno było przypisane do obu foteli.

Jestem zdezorientowany. Moim zdaniem okno jest pół na pół, ale sam nie wiem - napisał internauta.
Kto ma czelność próbować wiele razy po tym, jak powiedziano mu, że nie może - zastanawiał się komentujący.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić