aktualizacja 

Stewardesa się zemściła. Nikt z pasażerów nie chciał się do tego przyznać

201

Jedna z pasażerek linii lotniczej Southwest Airlines opisała na Twitterze sytuację, do której doszło tuż przed startem samolotu. Ktoś z podróżnych mocno nabałaganił, a obsługa zagroziła, że maszyna nie opuści lotniska, dopóki przeszkoda nie zniknie z przejścia. O sytuacji pisze m.in. "The Sun".

Stewardesa się zemściła. Nikt z pasażerów nie chciał się do tego przyznać
Rozsypany ryż spowodował opóźnienie startu (Twitter)

"Właśnie wsiadłam do samolotu i komuś rozsypało się jedzenie. Stewardesa chodziła po korytarzu i krzyczała 'kto rozrzucił ryż?'. Obsługa powiedziała, że nie odjedziemy od gate'u, dopóki ktoś nie sprzątnie tego ryżu z podłogi" - czytamy w poście udostępnionym na Twitterze przez Jennifer Schaper.

Lot był opóźniony za względu na rozsypany ryż

Na zamieszczonym w sieci zdjęciu widać stos żółtego ryżu, który utrudnia przejście między fotelami. Jak relacjonuje pasażerka, nikt nie przyznał się do zrobienia bałaganu.

Kilka osób w naszym rzędzie zaczęło chichotać, a ona patrzyła na nas podejrzliwie. Chwilę później podróżna zaktualizowała post. "Stewardesa sprząta ryż, ale jest wściekła. Dała wszystkim do zrozumienia, że zostaliśmy źle wychowani i że jest nami rozczarowana - czytamy w udostępnionym poście.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Ludzie są paskudni"; "Mam nadzieję, że wszyscy się wstydziliście" - czytamy w komentarzach pod opublikowanym postem. Część internautów zasugerowała, że szybciej byłoby, gdyby stewardesa po prostu posprzątała bałagan.

Obsługa ukarała podróżnych brakiem serwisu podczas lotu

Inni winę za rozrzucony ryż zrzucili na to, że jedzenie na pokładzie samolotów jest zbyt drogie i niedobre. Część komentujących stanęła w obronie stewardesy, podkreślając, że jej rolą nie jest sprzątanie po niesfornych pasażerach. Inni nazwali zachowanie pracownicy skandalicznym.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Po zakończonej podróży pasażerka dodała także, że w trakcie lotu podróżni nie otrzymali serwisu z napojami. "Podróż potępionych" - napisała na Twitterze. Uznała to za karę za niesubordynację podczas lotu.

Źródło: "The Sun"

Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić