aktualizacja 

W Wiśle chwycił za telefon. "Dlatego jeżdżę do Egiptu"

137

Polski tiktoker zamieścił w mediach społecznościowych wideo z Wisły. Narciarz pokazał na nagraniu, jak aktualnie wyglądają warunki na stokach narciarskich. Długość kolejki do wyciągu przeraziła internautów.

W Wiśle chwycił za telefon. "Dlatego jeżdżę do Egiptu"
W kolejce do wyciągu czekał tłum (TikTok)

Rozpoczęły się ferie zimowe. Okres ten zazwyczaj wiąże się z opadami śniegu i niskimi temperaturami w górach. To idealne warunki dla narciarzy, którzy po długiej przerwie wracają na stoki. Jako pierwsi wolne dwa tygodnie mają uczniowie z województw pomorskiego, łódzkiego, lubelskiego, śląskiego i podkarpackiego.

Rodzice zazwyczaj wykorzystują przerwę w szkole, aby wyruszyć w góry. Niestety, ma to również swoje minusy. Często na stokach narciarskich w polskich górach robi się bardzo tłoczno. Niewątpliwie czas ferii zimowych to szczyt sezonu dla narciarzy i snowboardzistów. Jednak jazda w tłoku i długie czekanie w kolejkach do wyciągów sprawiają, że niektórzy rezygnują z wyjazdu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Tiktoker Kuba zamieścił wideo, które może zniechęcić do polskich ośrodków narciarskich. Narciarz postanowił uwiecznić kamerą telefonu sytuację, na którą natknął się podczas jazdy na nartach w Wiśle. Kolejka do wyciągu narciarskiego była wielometrowa. Łącznie czekało w niej kilkadziesiąt lub nawet ponad sto osób. Nie wiadomo, ile wynosił czas oczekiwania, jednak mógł być dłuższy od samego zjazdu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

"Narty to po sezonie feryjnym"

Wideo z Wisły stało się obiektem dyskusji internautów. Materiał w ciągu dwóch dni został wyświetlony ponad 163 tysiące razy. Komentujący narzekali, że ich zdaniem tak długie kolejki do wyciągów narciarskich można spotkać tylko w Polsce.

Tylko w Polsce takie rzeczy się dzieją. Jeżdżę w Austrii i nigdy nie stałem dłużej niż 2 min do bramki - napisał internauta.
Dlatego polecieliśmy do Egiptu na snurkowanie. Taniej, ciepło. Na narty to po sezonie feryjnym - stwierdził komentujący.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić