Włożył głowę do paszczy krokodyla. Tyle trzeba było zapłacić

31

Tajlandia słynie z niestandardowych, ale też kontrowersyjnych atrakcji. Niektóre z nich odbywają się z udziałem zwierząt. Być może najbardziej nietypową przetestował influencer Mateusz Myla. Wstęp na show z krokodylami w roli głównej kosztował 60 zł.

Włożył głowę do paszczy krokodyla. Tyle trzeba było zapłacić
Atrakcja zadziwiła polskiego influencera (thaistonepark.org)

Mateusz Myla to mieszkający w Tajlandii polski influencer. Na swoim TikTok-u, a także na kanale Wakacje.pl, regularnie pokazuje, jak można bawić się w dalekiej Azji. Właśnie na tym drugim profilu opublikowano film z jego udziałem, na którym pokazuje bardzo nietypowe miejsce.

Głowa w paszczy krokodyla. Atrakcja w Tajlandii

To jest najbardziej niezwykła atrakcja na świecie - zaczyna swoje wideo Mateusz.

Polak wybrał się do kurortu wypoczynkowego Pattaya nad Zatoką Tajlandzką, gdzie odbywa się tzw. crocodille show. W ogromnym basenie zgromadzonych jest kilka krokodyli, a ich treser pokazuje, jakie sztuczki potrafi z nimi wykonać. Podnosi je, daje im buziaki czy po prostu karmi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Halo Polacy. Nietypowy trend dotarł do Polski. "W Europie prawie tego nie ma"

Trzeba jednak przyznać, że największe wrażenie robi moment, w którym mężczyzna ze stoickim spokojem wkłada ręce czy głowę do paszczy krokodyla. Wówczas tłum turystów wiwatuje najgłośniej.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Już za 60 zł w Tajlandii możecie wziąć udział w tym niezwykłym show i na żywo zobaczyć rzeczy, które do teraz sprawiają, że zastanawiam się, czy naprawdę się to wydarzyło, czy może to tylko film - podsumował Mateusz.

Niezwykłe miejsce w Tajlandii

Pattaya mieści się ok. 140 km na południe od Bangkoku. Show, na które wybrał się Mateusz, odbywa się w The Million Years Stone Park & Pattaya Crocodile Farm.

Teren leży na działce o powierzchni ponad 70 akrów. Jak mówią właściciele wyjątkowego miejsca, to żywe muzeum ciekawych i pięknych darów natury ze wszystkich trzech królestw - zwierzęcego, roślinnego i mineralnego. Można tam podziwiać m.in. niezwykłe skały, drzewa, kwiaty czy rzeźby. Ale to także miejsce, w którym można podziwiać kilka rodzajów zabawnych i ekscytujących pokazów. Jeden z nich możecie zobaczyć na filmie załączonym powyżej.

Jak wam się podobają tego typu atrakcje turystyczne?

Autor: IR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić