o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KKG
|

Chcesz znać swój mentalny wiek? Rozwiąż prosty psychotest

49
Podziel się

Masz 20 lat, ale jesteś wyjątkowo dojrzały jak na swój wiek? A może masz 50 lat, ale czujesz się jak dwudziestolatek? Jeśli tak, to najwyższa pora, abyś poznał swój prawdziwy wiek mentalny. Jesteś gotowy? Nic prostszego! Wystarczy, że rozwiążesz prosty psychotest. Do dzieła!

Chcesz znać swój mentalny wiek? Rozwiąż prosty psychotest
(Facebook)
bEBZfmhx

Zanim zaczniesz pamiętaj, aby nie wpatrywać się w obrazek zbyt długo. Tak jak w większości testów psychologicznych, liczy się pierwsze wrażenie. Dlatego usiądź wygodnie i poparz na zdjęcie. Ile psów widzisz?

Jeśli na obrazku zauważyłeś 4 psy, twój wiek mentalny szacowany jest na 20-25 lat. To jednak nie wszystko. Osoby, które podały taką liczbę uważa się za kreatywne i twórcze. Lubią słuchać muzyki, interesują się sztuką, nie stronią od czytania książek. Bardzo często sami są twórcami. To osoby, które lubią proste formy i rozwiązania. Cenią sobie spokój i harmonię. Źle czuję się wśród hałaśliwych osób. Nie odnajdują się też w zatłoczonych miejscach.

bEBZfmhz

Na obrazku dostrzegłeś 5 psów? Mentalnie masz 25-30 lat. Autorzy testu uważają również, że cenisz sobie wygodę i za wszelką cenę unikasz skomplikowanych sytuacji zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Osoby, które na obrazku widzą 6 psów charakteryzują się nieco staroświeckim podejściem i ogromnym szacunkiem do tradycji. Ich wiek mentalny to 30-40 lat. Na takich osobach można polegać, cechuje ich ogromna dojrzałość emocjonalna.

bEBZfmhF

Jeśli na obrazku zauważyłeś aż 7 psów, to mentalnie masz od 10 do 20 lat. Zaskoczony? Osoby z tej grupy są - trochę jak dzieci - naiwne i ufne. Troszczą się o swoich bliskich, a ich potrzeby traktują priorytetowo – nawet kosztem swoich własnych. Są dociekliwe, lubią zadawać pytania, nie trzymają się sztywnych reguł, wolą ustalać własne.

A ty ile psów zauważyłeś na obrazku?

bEBZfmia
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(49)
Arczi
8 miesięcy temu
Spoko 4 na pewno 5to szczeniaczek
Przyczepa
8 miesięcy temu
Ja zauważyłem jednego psa
Lili
8 miesięcy temu
Dwa. Proste.
bEBZfmib
nation
8 miesięcy temu
Jak bym żadnego nie zobaczył to bym był geniuszem.
Amalia
8 miesięcy temu
a ja widzę dwa psy
Wewe
8 miesięcy temu
Ja widzę 2. To w takim razie mam chyba 10 lat
sowa
8 miesięcy temu
2 psy
ale
8 miesięcy temu
ja widze krew
Cracvs I
8 miesięcy temu
Psy 2
Cracvs I
8 miesięcy temu
3
asdf
8 miesięcy temu
czasem trzeba kliknac "view image" aby zobaczyc calosc. wtedy nie ma 2 psow tylko 6
asdf
8 miesięcy temu
2
Starszy pan
8 miesięcy temu
Widzę 6 psów, wyszło na to że mam 30-40 lat, a mam ...76! Następny test proszę, może dwudziestolatkiem będę? ... chciałbym.
bEBZfmhT
Baca
8 miesięcy temu
Ja widzę 9 psów i jednego kota. Coś ze mną jest nie halo?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić