Chcesz znać swój mentalny wiek? Rozwiąż prosty psychotest

76

Masz 20 lat, ale jesteś wyjątkowo dojrzały jak na swój wiek? A może masz 50 lat, ale czujesz się jak dwudziestolatek? Jeśli tak, to najwyższa pora, abyś poznał swój prawdziwy wiek mentalny. Jesteś gotowy? Nic prostszego! Wystarczy, że rozwiążesz prosty psychotest. Do dzieła!

Chcesz znać swój mentalny wiek? Rozwiąż prosty psychotest
(Facebook)

Zanim zaczniesz pamiętaj, aby nie wpatrywać się w obrazek zbyt długo. Tak jak w większości testów psychologicznych, liczy się pierwsze wrażenie. Dlatego usiądź wygodnie i poparz na zdjęcie. Ile psów widzisz?

Jeśli na obrazku zauważyłeś 4 psy, twój wiek mentalny szacowany jest na 20-25 lat. To jednak nie wszystko. Osoby, które podały taką liczbę uważa się za kreatywne i twórcze. Lubią słuchać muzyki, interesują się sztuką, nie stronią od czytania książek. Bardzo często sami są twórcami. To osoby, które lubią proste formy i rozwiązania. Cenią sobie spokój i harmonię. Źle czuję się wśród hałaśliwych osób. Nie odnajdują się też w zatłoczonych miejscach.

Na obrazku dostrzegłeś 5 psów? Mentalnie masz 25-30 lat. Autorzy testu uważają również, że cenisz sobie wygodę i za wszelką cenę unikasz skomplikowanych sytuacji zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Osoby, które na obrazku widzą 6 psów charakteryzują się nieco staroświeckim podejściem i ogromnym szacunkiem do tradycji. Ich wiek mentalny to 30-40 lat. Na takich osobach można polegać, cechuje ich ogromna dojrzałość emocjonalna.

Jeśli na obrazku zauważyłeś aż 7 psów, to mentalnie masz od 10 do 20 lat. Zaskoczony? Osoby z tej grupy są - trochę jak dzieci - naiwne i ufne. Troszczą się o swoich bliskich, a ich potrzeby traktują priorytetowo – nawet kosztem swoich własnych. Są dociekliwe, lubią zadawać pytania, nie trzymają się sztywnych reguł, wolą ustalać własne.

A ty ile psów zauważyłeś na obrazku?

Autor: KKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić