Co widzisz na obrazku? Test zajmie sekundy, a odpowiedź dużo o tobie mówi

112

Zrobienie tego testu zajmuje kilka sekund, a może wiele powiedzieć o poziomie inteligencji emocjonalnej każdego z nas. Wystarczy spojrzeć na obrazek i odpowiedzieć na pytanie: "co widzisz?". Liczy się tylko pierwsze skojarzenie. To, co zobaczyłeś na rysunku, odzwierciedla jedną z dominujących cech twojego charakteru.

Co widzisz na obrazku? Test zajmie sekundy, a odpowiedź dużo o tobie mówi
(Archiwum prywatne)

Umiejętności przywódcze

Popatrz na poniższy obrazek i powiedz, co nim widzisz. Poniżej znajdziesz wyjaśnienie wyników psychotestu. Pamiętaj, że liczy się jedynie pierwsze wrażenie.

Twarz mężczyzny

Jako pierwszą zobaczyłeś twarz mężczyzny? Gratulację! Oznacza to, że jesteś urodzonym liderem! Daleko ci do marzyciela, zawsze twardo stąpasz po ziemi. Twoja osobowość jest silna, a umiejętności przywódcze wypracowałeś bardzo szybko. Już jako dziecko nie lubiłeś sprzeciwu. Jesteś osobą, która nie lubi stać w miejscu. Ciągle pędzisz do przodu i chcesz się rozwijać.

Nie boisz się podejmować trudnych decyzji, a w sytuacjach kryzysowych odnajdujesz się świetnie. Potrafisz "na chłodno" ocenić sytuację i przeanalizować możliwe rozwiązania. Nie boisz się podejmować nawet kontrowersyjnych decyzji.

*Działasz szybko i potrafisz przejąć kontrolę nad otoczeniem, przekonując innych do swoich racji. *Z natury masz optymistyczne nastawienia do życia.

Sylwetka kobiety

Jeżeli w pierwszej chwili na zdjęciu zobaczyłeś zarys ciała kobiety, to znaczy, że masz wysoki poziom inteligencji emocjonalnej. Jesteś urodzonym społecznikiem.

*Przejmujesz się losem innych – zarówno ludzi, jak i zwierząt. *Cechuje cię wysoka empatia, łatwo nawiązujesz bliskie kontakty z innymi ludźmi. Jesteś osobą lubianą i cierpliwą.

Wrażliwość często utrudnia ci podejmowanie szybkich kroków i zdecydowanych działań. Każdy swój ruch analizujesz kilka razy. Długo zastanawiasz się przed podjęciem ważnej lub wiążącej decyzji. Wychodzisz z założenie, że najważniejsze jest dobro innych i harmonia w relacjach. Nigdy nie robisz niczego, co mogłoby źle wpłynąć na twoją rodzinę i przyjaciół.

*Cenisz spokój i stabilizację. *W sytuacjach kryzysowych często ogarnia cię paraliż. Kiedy nie wiesz, co robić, pytasz innych o radę.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić