Wybierz postać i odkryj, jakie miejsce w społeczeństwie zajmujesz

4

Blob Tree to jeden z najbardziej znanych testów psycho-emocjonalnych na świecie. Jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać jedną z postaci znajdujących się na rysunku. W ten sposób można dowiedzieć się nieco więcej o swoich emocjach i miejscu w grupie.

Wybierz postać i odkryj, jakie miejsce w społeczeństwie zajmujesz
(Facebook)

Pip Wilson to psycholog i trener znany na całym świecie. Stworzył prostą metodę, dzięki której pomaga ludziom znaleźć ich maksymalny potencjał, przy zachowaniu równowagi w życiu. Wynalazł również Blob Tree - najbardziej znany test psycho-emocjonalny na świecie. Mimo tego, że test został opracowany z myślą o dzieciach, to może być również stosowany przez dorosłych.

Test psychologiczny - instrukcja

Spójrz na rysunek, który przedstawia drzewo z ludzikami. Zrób to uważnie. Każdy z tych ludzików znajduje się w innym miejscu, w innej sytuacji i ma swój numer. Wybierz jedną spośród postaci na obrazku, z którą najbardziej się utożsamiasz. Dzięki temu dowiesz się, jakie miejsce zajmujesz w społeczeństwie i w jakim stanie emocjonalnym jesteś właśnie w tej chwili.

Test psychologiczny - interpretacja

Ludzik nr 1, 3, 6 lub 7

Osoby, które wybrały te numery, dążą do celu, nie zwracając uwagi na przeszkody. Pokonują wszystkie trudności, idą do przodu i nie rozpamiętują popełnionych błędów.

Ludzik nr 2, 11, 12, 18 lub 19

Osoby które zdecydowały się wybrać ludzika o numerze 2, 11, 12, 18 lub 19 są towarzyskie i przyjazne. Chętnie rozmawiają z innymi ludźmi i służą dobrą radą oraz w każdej chwili są gotowe przyjść komuś z pomocą.

Ludzik nr 4

Osoby wybierające tego ludzika chcą osiągnąć sukces i uznanie bez większego wysiłku.

Ludzik nr 5

Ten numer wybrał ktoś, komu brak sił witalnych, aktualnie czuje się źle i jest zmęczony, a jego zapasy energii są na wykończeniu.

Ludzik nr 8

Z tym ludzikiem identyfikują się osoby wycofane, którym trudno się skoncentrować na pracy.

Ludzik nr 9

Tego wyboru dokonały osoby, które są duszami towarzystwa i kochają przygody.

Ludzik nr 10 lub 15

Te numery wybrały osoby, które szybko dostosowują się do zmian i dobrze odnajdują się w nowym otoczeniu

Ludzik nr 13 lub 21

Te ludziki wybrały osoby, które są zamknięte w sobie i zamartwiają się oraz stronią od kontaktów z innymi ludźmi.

Ludzik nr 14

Ludzika numer 14 wskazują osoby na skraju emocjonalnej przepaści, cierpiące na depresję lub przechodzące wewnętrzny kryzys.

Ludzik numer 16 lub 17

Osoby, które wybrały ludzika numer 16 lub 17 mają dosyć pomagania innym. Same potrzebują uwagi i troski.

Ludzik numer 20

Osoby, które wybrały tego ludzika mają wysoką samoocenę. Są urodzonymi przywódcami i chcą, żeby wszyscy słuchali ich rad i liczyli się z ich zdaniem.

Test psycho-emocjonalny zainspirowany metodą Pipa Willsona, to jeden z najbardziej znanych testów psychologicznych na świecie. Rozwiązałeś go? Świetnie! To, którym ludzikiem jesteś?

Czytaj też:

Autor: KAM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić