Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski29.11.18 (13:55)

2 tysiące km na czterech łapach. Pies odnalazł się na Florydzie

Rodzina z Nowego Jorku, od której uciekł Sinatra, przeżyła najpierw ogromne zaskoczenie, a apotem jeszcze większe wzruszenie. Po 18 miesiącach od zaginięcia zwierzaka, nareszcie mogli przytulić swojego pupila.
Instagram.com

Pies rasy husky uciekł po śmierci swojej nastoletniej pani. 16-letnia Zion Willis zginęła od przypadkowego postrzału z broni w listopadzie 2015 roku. Jej czworonogi przyjaciel zniknął z Brooklynu ponad rok później.

Sinatra odnalazł się po półtora roku na Florydzie. Przygarnęła go rodzina Verrillów. 13-letnia Rose dostrzegła psa na drodze niedaleko Tampy, gdy czekała na przystanku autobusowym.

REKLAMA

Natychmiast wysłałam SMS-a do mojej matki i siostry. Siostra wybiegła i go zabrała - relacjonuje dziewczynka w rozmowie z ABC7 New York.

Verrillowie postanowili odszukać właścicieli psa. Użyli w tym celu chipa, którego miał zwierzak. Udali się do weterynarza. Niestety zapisany w chipie numer telefonu był błędny. Różnił się jedną cyfrą od właściwego. Jednak od czego są media społecznościowe. Dzięki internetowi dom Sinatry został zlokalizowany. Telefon z Florydy wprawił nowojorczyków w osłupienie.

Pies wrócił już do domu, powitanie było bardzo wzruszające. Ojciec nieżyjącej nastolatki, która była najmocniej związana z czworonogiem powiedział, że powrót psa jest lepszy od Bożego Narodzenia.

Zion i Sinatra bardzo się kochali. Myślę, że to najlepszy sposób opisu ich relacji - dodał Lesmore Willis.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij