Jan Muller| 

16-latka wsadziła świnkę morską do mikrofalówki

140

Ojciec nastolatki z Brazylii sam zabrał córkę na komisariat po tym, jak 16-latka wsadziła żywą świnkę morską do mikrofalówki, włączyła "rozmrażanie" a nagrane przy tym wideo pokazała w sieci.

16-latka wsadziła świnkę morską do mikrofalówki
(Instagram.com/_vitoriamullerrr)

Tata młodej sadystki sam poszedł na policję bojąc się, że agresywna reakcja internautów na dokonania dziewczyny zakończyć się może jej śmiercią. Świnka morska, którą Vitoria Muller torturowała ponoć przeżyła. Tak napisał jej ojciec na swoim koncie na Facebooku. Vitoria wszystkie swoje konta skasowała po tym, jak brazylijskich mediach społecznościowych popularność zdobył hashtag #PuniçãoParaVitoria, czyli kara dla Vitorii.

Z nagrania wynika, że zwierzę było we włączonej mikrofalówce przez kilka sekund. Widać, że świnka morska szybko zaczyna zwijać się z bólu. Mikrofale są zabójcze dla istot żywych, dlatego policja w mieście Estância Velha, w stanie Rio Grande do Sul, wszczęła śledztwo. Do domu 16-latki wysłano też specjalne służby ochrony zwierząt, które świnkę zabrały zdala od dziewczyny.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Po wszystkim w obronie dziewczyny stanęła jej matka. Na Facebooku napisała "wszystkim, którzy nas atakują i nam grożą", że jej córka zachowała się bezmyślnie, ale przeprosiła.

Nie powinna była tego pokazywać, ani tego robić. Ale namówili ją koledzy. Staram się wychowywać ją najlepiej jak umiem, ale wszyscy robimy błędy. A ona bardzo kocha zwierzęta - przekonuje mama Vitorii.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zanim zniknęła z sieci, Vitoria też próbowała się wytłumaczyć. Przepraszała, pokazywała zdjęcie świnki "całej i zdrowej" i swoje inne zdjęcie z psem. Też podkreślała, że bardzo kocha zwierzęta. Zgodnie z kodeksem karnym Brazylii, za złe traktowanie zwierząt można pójść do więzienia na okres od 3 do 12 miesięcy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić