o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Angelika Karpińska
|
aktualizacja

Adolf Hitler był wnukiem Żyda. Naukowiec znalazł dowód

455
Podziel się

Dziadek Adolfa Hitlera był Żydem. Wcześniejsze podejrzenia dotyczące pochodzenia zbrodniarza stojącego na czele III Rzeszy zostały potwierdzone. W czasopiśmie naukowym "Journal of European Studies" opublikowano badania na temat przodków Adolfa Hitlera.

Adolf Hitler
Adolf Hitler (Getty Images, Bettmann / Contributor)
bEDhhJFh

Twierdzenia o domniemanym żydowskim pochodzeniu Adolfa Hitlera zostały po raz pierwszy wysunięte przez jego współpracownika, Hansa Franka. Generalny Gubernator okupowanych ziem polskich miał znaleźć dowody na to, że ojciec nazistowskiego przywódcy był nieślubnym dzieckiem Anny Marii Schicklgruber oraz Żyda o nazwisku Frankenberger.

Frankenberger miał przez 14 lat płacić na syna alimenty. Dowodem miała być również wieloletnia korespondencja między nim a Anną Marią Schicklgruber, z której jasno wynikało, że mieli razem dziecko.

Doniesienia Hansa Franka o Adolfie Hitlerze były wielokrotnie kwestionowane. Niemiecki pisarz Nikolaus von Preradovich twierdził, że w 1836 r., czyli w czasie gdy babcia Hitlera zaszła w ciążę, w Grazu w Austrii nie było Żydów.

bEDhhJFj
Zobacz także: Zobacz także: Jak Polacy chcieli zabić Hitlera

Autor najnowszego badania, doktor Leonard Sax twierdzi, że znalazł dowody na to, że w pierwszej połowie XIX wieku w austriackim mieście jednak istniała społeczność żydowska. Jednocześnie naukowiec przekonuje, że Hans Frank miał rację i Adolf Hitler miał żydowskie korzenie.

Myślę, że neonaziści są obrażeni sugestią, że Hitler miał żydowskiego dziadka, ponieważ nienawidzą Żydów. Natomiast Żydów obraża sugestia, że Hitler miał żydowskiego dziadka, ponieważ nienawidzą Hitlera. Ale teraz, gdy minęło tyle lat od końca Trzeciej Rzeszy, może w końcu zastanowimy się nie nad tym, co jest obraźliwe, ale co jest prawdą? - powiedział Leonard Sax w rozmowie z "Daily Mail".

bEDhhJFp

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEDhhJFK
KOMENTARZE
(455)
znawca
2 lata temu
Każdy dyktator i człowiek o zapędach faszystowsko-komunistycznych ma korzenie żydowskie
Ni
2 lata temu
Żyd i tyle.
Cepcepacepem
2 lata temu
Niestety według ono go jego Prawa Żydowskiego "żydostwo" spływa na urodzonego nie po mieczu ale po kądzieli...
bEDhhJFL
bolek
2 lata temu
Żyd, to człowiek bardzo skomplikowany. Bez 1/2 litra nie rozbierzesz !
Hetman Polny
2 lata temu
.. nie ma znaczenia czy ktoś jest narodowym komunistą czy komunistą internacjonalistycznym ...niemal zawsze są żydzi bądź podszyci żydzi czyli Chazary. Jest jeszcze czarny komunizm czyli chrześcijaństwo.
Czysta rasa.
2 lata temu
No to mamy jasne dowody najwiekszych mordercow ,zbrodniarzy na swiecie,Warto pogonic ich wszystkich z Polski ,bo to przez ich chciwosc Polska jest nieszczesliwa i biedna.
kaczus1
2 lata temu
Kaczyński też ma korzenie żydowskie
Amelie2
2 lata temu
Kiedyś też zostanie udowodnione, że Kaczyński ma żydowskich przodków. I nic z tego nie wynika. Bo niby dlaczego ma to mieć jakieś znaczenie?
eeee
2 lata temu
Miał dziadka żyda? Tak jak pani prezydent. Był ochrzczony, uczęszczał do szkoły z internatem prowadzonej przez zakon benedyktyński. Matka jezusa była żydówką, on sam chodził po synagogach i nawoływał rabinów do opamiętania...
MiK
2 lata temu
Czyli wyszło na to że całemu złu świata jest winny ............
vox
2 lata temu
bo to wielki i znaminity człowiek był
PL
2 lata temu
Nie jest wnukiem oryginalnego Żyda tylko jeszcze gorszej podróbki chazarskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PL
2 lata temu
Nie jest wnukiem oryginalnego Żyda tylko jeszcze gorszej podróbki chazarskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bEDhhJFD
OLO
2 lata temu
Żyd Żydów zna najlepiej, czemu tak bardzo swoich nienawidził?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić