Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Aresztowanie ws. wybuchu bomby we Wrocławiu

6
Podziel się:

Policjanci zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewają o podłożenie bomby w autobusie miejskim we Wrocławiu - nieoficjalnie dowiedziało się tvn24.pl.

Aresztowanie ws. wybuchu bomby we Wrocławiu
(PAP, Maciej Kulczyński)

*Nie wiadomo, czy zatrzymana osoba to mężczyzna, którego wizerunek upubliczniła policja. * Poszukiwany był ubrany w ciemną bluzę z kapturem i czarne spodnie dresowe. Rzekomy sprawca miał mieć ok. 25 lat, i ok 180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, pociągłą i pozbawioną zarostu twarz.

Bomba wybuchła na przystanku obok skrzyżowania ulic Dworcowej i Kościuszki. Ładunek z nieustaloną substancją i gwoździami zostawiono w autobusie linii 145. Do eksplozji doszło po tym, jak kierowca autobusu wyniósł z pojazdu podejrzany ładunek. Ranna została jedna kobieta, która z lekkimi obrażeniami trafiła do szpitala. W momencie zdarzenia pojazd był pełen pasażerów.

Autor: Arkadiusz Puz

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

KOMENTARZE
(6)
mahsas
6 lat temu
Mnie to wyglada na celowe dzialanie kogos, kto sprawdza nas przed SDM, czyli pewnie PO, zeby miec pozniej co wytykac PIS
nuśka
6 lat temu
Brawo dla kierowcy autobusu! Zgodnie z procedurami powinien ewakuować pasażerów. Skoro autobus byl pełny, przypuszczalnie by nie zdążył. Podjął właściwą decyzję.
marco
6 lat temu
W takich przypadkach należy się wykazać determinacją w 100%, należy podejrzanego gonić, dogonić, osaczyć w razie próby ucieczki zlikwidować. Później po wyroku więzień musi być chudy i wystraszony!
heheh
6 lat temu
con donku wracaj i obroń ojczyznę
xxx
6 lat temu
A to cu sądzić? parchy zdziczyły POLSKĘ
hej@@
6 lat temu
teraz tę bombę powinni odpalić z drugiej części ciała
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić