Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Awantura w sądzie. Matka ofiar wyprowadzona w kajdankach

25
Podziel się:

Kobieta wszczęła awanturę w gmachu sądu hrabstwa Fulton w USA. Została wyprowadzona z budynku w kajdankach. Zrozpaczona matka rzuciła się na 25-latkę, która nieumyślnie zabiła jej troje dzieci.

Awantura w sądzie. Matka ofiar wyprowadzona w kajdankach
(youtube.com, RTV6 The Indy Channel)

Ogłoszenie wyroku w głośnej sprawie zakończyło się awanturą. 25-letnia Alyssa Shepherd została skazana na cztery lata więzienia, trzy lata aresztu domowego i kolejne trzy lata w zawieszeniu. W 2018 roku kobieta potrąciła czworo rodzeństwa, które chciało dostać się do szkolnego autobusu. Troje dzieci zginęło, czwarte wciąż zmaga się z obrażeniami.

Matka zmarłych nie wytrzymała napięcia. Zrozpaczona i rozwścieczona Brittany Ingle wstała ze swojego miejsca, kiedy strażnicy wyprowadzali skazaną z sali sądowej. Udało jej się zbliżyć do 25-latki i zaatakować ją.

Brittany Ingle po prostu podeszła do pozwanej i uderzyła ją dłonią lub łokciem w twarz - relacjonował Michael T. Marrs, prokurator hrabstwa Fulton.

Zobacz także: Zobacz też: Nawet jezdnia była dla niego za wąska. Jazda z dwoma promilami na nagraniu

Ingle została odciągnięta od 25-latki i wyprowadzona z sali w kajdankach. Dziennikarze nagrali ją, kiedy w obstawie trojga policjantów była prowadzona do radiowozu.

Nie wiadomo, czy zrozpaczona matka stanie przed sądem. Wyrok ogłoszono w środę, a Brittany Ingle prosto z sali sądowej trafiła do aresztu. Została zwolniona w czwartek rano czasu lokalnego.

Rodzina zmarłych dzieci żądała dla 25-latki najwyższego wymiaru kary. Bliscy ofiar uważali, że Shepherd zasługuje na 21 lat więzienia. W październiku Brittany Ingle powiedziała dziennikarzom, że 25-latka nie okazywała żadnych emocji i wyrzutów sumienia na sali sądowej i to bolało jej rodzinę najbardziej - informuje stacja RTV6.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(25)
5tghjkol
3 lata temu
Za to ze odebrała prawo sądowi zostanie ukarana nawet wyżej niż zabójczyni ....nie za to co zrobiła ale ze odebrała władzy cząstkę jej świętej władzy.!!!
linki
3 lata temu
1 https://easyupload.io/k5uxjo 2 https://easyupload.io/34hvut 3 https://easyupload.io/wl4gmu 4 https://easyupload.io/7snp65 5 https://easyupload.io/qhf46y 6 https://easyupload.io/r336dq 7 https://easyupload.io/4gcd4n 8 https://easyupload.io/7ihxty 9 https://easyupload.io/510mww
Kisoi
3 lata temu
Przecież to dzieci wtargnęły na ulicę! Odczepcie się od Durczoka!
Dotyczy
3 lata temu
Gdyby sądził Tuleya, a sprawczyni byłaby z totalnych, to zostałaby uniewinniona
xxx
3 lata temu
przykre
don
3 lata temu
Sądy takie same jak w Polsce
don
3 lata temu
Sądy widać że takie same jak w Polsce
he he he
3 lata temu
He he he, skąd my znamy takie wyroki, no skąd? a z kraju nad Wisłą
rambo
3 lata temu
To matka teraz dostanie 5 lat ;D
pono
3 lata temu
Gdy ktoś szczerze żałuje i chce odpokutować swoje winy, wybaczenie jest znacznie łatwiejsze. Jeśli sprawczyni wypadku nie okazała skruchy, to złość matki jest zrozumiała. Przykre
ochi
3 lata temu
Może ten sędzia jest zwolennikiem PO-KO.
Robert
3 lata temu
Stuleyka jeszcze by przyznał odszkodowanie
zno
3 lata temu
oko za oko
sędzia
3 lata temu
powinna była sama wymierzyć jej sprawiedliwość
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić