REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
12.11.15 (12:52)

#blogdnia Ciekawie o pasji zwanej motoryzacją

Blogi to gorący temat. Świetnie sprawdzają się jako źródło wieczornej rozrywki – kiedy na spokojnie możemy usiąść i poczytać ciekawie napisany tekst. Dlatego dzisiaj zapraszamy do Prentkiego.
prentki-blog.pl

O motoryzacji pisać może każdy. Nie wszystkim to jednak wychodzi. Tommy, bo tak nazywa się autor bloga prentki-blog.pl sam twierdzi, że jest "zadeklarowanym idiotą". Cóż z tego, skoro spełnia swoją pasję – kocha motoryzację, ma garaż i nie jest mu obca spawarka, z której pomocą często naprawia swoje auta. Ma choćby Fiata 126p, którego nazywa „Arancia”.

Zarwane noce przy samochodach to jednak idealny materiał na bloga. Można tu zaglądać nie tylko dla rozrywki, ale również ze względu na chęć nauczenia się tego i owego. Sam autor twierdzi, że zamiast leżeć na kanapie woli zejść do garażu i znowu coś popsuć. Czytając tego bloga też mamy na to ochotę.

REKLAMA

Ciekawie brzmi motto przewodnie Prentkiego. W zakładce „O mnie” znajdziemy „Bo pasja wypływa z serca, a ono nie znosi rozsądku”. Trudno się z tym nie zgodzić.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij