Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
12.11.15 (12:52)

#blogdnia Ciekawie o pasji zwanej motoryzacją

Blogi to gorący temat. Świetnie sprawdzają się jako źródło wieczornej rozrywki – kiedy na spokojnie możemy usiąść i poczytać ciekawie napisany tekst. Dlatego dzisiaj zapraszamy do Prentkiego.
prentki-blog.pl

O motoryzacji pisać może każdy. Nie wszystkim to jednak wychodzi. Tommy, bo tak nazywa się autor bloga prentki-blog.pl sam twierdzi, że jest "zadeklarowanym idiotą". Cóż z tego, skoro spełnia swoją pasję – kocha motoryzację, ma garaż i nie jest mu obca spawarka, z której pomocą często naprawia swoje auta. Ma choćby Fiata 126p, którego nazywa „Arancia”.

REKLAMA

*Zarwane noce przy samochodach to jednak idealny materiał na bloga. *Można tu zaglądać nie tylko dla rozrywki, ale również ze względu na chęć nauczenia się tego i owego. Sam autor twierdzi, że zamiast leżeć na kanapie woli zejść do garażu i znowu coś popsuć. Czytając tego bloga też mamy na to ochotę.

*Ciekawie brzmi motto przewodnie Prentkiego. *W zakładce „O mnie” znajdziemy „Bo pasja wypływa z serca, a ono nie znosi rozsądku”. Trudno się z tym nie zgodzić.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij