REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 29 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski01.06.18 (20:13)

Chciał skoczyć z 4. piętra. Strażacy nie mogli wejść do domu, więc złapali go w locie

Niedoszły samobójca groził, że wyskoczy przez okno, jeśli strażacy wejdą do jego mieszkania. Łotewscy ratownicy znaleźli jednak niezwykłe rozwiązanie.
Facebook.com

Łotewscy strażacy stanęli na wysokości zadania. Dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który próbuje popełnić samobójstwo i groził, że skoczy, gdy tylko wejdą do jego mieszkania. Strażacy postanowili, że wejdą do mieszkania piętro niżej, poczekają aż mężczyzna wyskoczy i wtedy złapią go w locie. Wszystko nagrywała kamera.

REKLAMA

W naszej pracy bardzo ważnym aspektem jest odwaga i bezinteresowność. Chwała za działania tych ratowników i za ich zdolność do myślenia poza ramami, dzięki któremu uratowali człowiekowi życie - powiedział szef łotewskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Strażacy dostali specjalne nagrody. Ich wyczyn docenił Rihards Kozlovskis, łotewski minister spraw wewnętrznych, który w wyrazie swojej dumy i podziwu nadał strażakom specjalne wyróżnienia.

Nagranie podbija także serca internautów. W zaledwie kilkanaście godzin doczekało się prawie 300 tys. wyświetleń na Facebooku. Film ma też tysiące "lajków" i udostępnień.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij