REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 17 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka22.05.19 (11:27)

Dzieci pojechały na wycieczkę. Zostawiły autokar w przerażającym stanie

Jedno z biur turystycznych wynajęło autokar na wycieczkę szkolną. Właściciel nie spodziewał się, że dzieci doprowadzą pojazd do takiego stanu.
Facebook.com

Na Facebooku firmy pojawił się szokujący filmik. Widać na nim mnóstwo porozrzucanego jedzenia, butelek i papierków, a także mocno uszkodzony fotel.

REKLAMA

Autokarem podróżowały dzieci ze szkoły podstawowej w Warszawie. Wracały z wycieczki szkolnej na Pomorzu. Jak wynika z komentarza kobiety, która jest matką jednego z uczniów, w autokarze było 60 dzieci w wieku 12 i 13 lat, a podróż trwała 8 godzin.

Autor postu napisał, że przez 28 lat działalności nie spotkał się z czymś takim. Dodał, że nauczyciele i opiekunowie nie reagowali na skandaliczne zachowanie dzieci.

Na 28 lat naszej działalności w transporcie osób, nie spotkaliśmy się z takim brakiem kultury, brakiem dyscypliny, chamstwem że strony pasażerów - czytamy we wpisie.

Post wywołał w sieci burzę. Zebrał 765 komentarzy i 797 udostępnień. Większość internautów oburzyła się zachowaniem dzieci i ich opiekunów. Pojawiły się też komentarze innych kierowców, którzy wyznali, że taki widok to standard po wycieczkach szkolnych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: Organizacja pierwszej komunii kosztuje rodziców średnio 1,1 tys. zł

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij