REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Olga Wilk10.10.19 (19:49)

Dziecko na wizji. Internauci zachwyceni reakcją prezenterki

Internauci są zachwyceni postawą prezenterki NBC News Courtney Kube, która zachowała zimną krew podczas nieprzewidzianego incydentu w studiu telewizyjnym. Transmisję przerwało jej dziecko. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
Awwal Olshile / Youtube.com

Nagranie przedstawiające zabawny incydent trafiło już do sieci. Widać na nim, jak amerykańska dziennikarka próbuje omawiać konsekwencje zmiany polityki USA wobec Syrii, w czym skutecznie przeszkadza jej 4-letni syn.

Przepraszam, moje dzieci tu są. Telewizja na żywo - mówi prezenterka z uśmiechem, starając się delikatnie odsunąć chłopca

REKLAMA

Po chwili na ekranie pojawia się mapa Bliskiego Wschodu, a Kube udaje się przekazać widzom dalsze informacje na temat sytuacji w północnej Syrii. Dziennikarka mówi o bombardowaniu Kurdów przez Turcję po wycofaniu amerykańskich wojsk.

W mediach społecznościowych pojawiają się głosy zachwytu nad tym, jak zręcznie prezenterka wybrnęła z sytuacji. Internauci wspominają też podobny incydent z 2017 roku, kiedy profesorowi Robertowi E. Kelly'emu wypowiedź na temat polityki Korei Południowej przerwało dwoje jego dzieci, za którymi w kadr wbiegła żona.

Oglądaj też: Restauracja zakazała wstępu dzieciom. Rozpętała się burza

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij