Olga Wilk| 
aktualizacja 

Dziecko na wizji. Internauci zachwyceni reakcją prezenterki

39

Internauci są zachwyceni postawą prezenterki NBC News Courtney Kube, która zachowała zimną krew podczas nieprzewidzianego incydentu w studiu telewizyjnym. Transmisję przerwało jej dziecko. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Dziecko na wizji. Internauci zachwyceni reakcją prezenterki
(Youtube.com, Awwal Olshile)

Nagranie przedstawiające zabawny incydent trafiło już do sieci. Widać na nim, jak amerykańska dziennikarka próbuje omawiać konsekwencje zmiany polityki USA wobec Syrii, w czym skutecznie przeszkadza jej 4-letni syn.

Przepraszam, moje dzieci tu są. Telewizja na żywo - mówi prezenterka z uśmiechem, starając się delikatnie odsunąć chłopca

Po chwili na ekranie pojawia się mapa Bliskiego Wschodu, a Kube udaje się przekazać widzom dalsze informacje na temat sytuacji w północnej Syrii. Dziennikarka mówi o bombardowaniu Kurdów przez Turcję po wycofaniu amerykańskich wojsk.

W mediach społecznościowych pojawiają się głosy zachwytu nad tym, jak zręcznie prezenterka wybrnęła z sytuacji. Internauci wspominają też podobny incydent z 2017 roku, kiedy profesorowi Robertowi E. Kelly'emu wypowiedź na temat polityki Korei Południowej przerwało dwoje jego dzieci, za którymi w kadr wbiegła żona.

Zobacz także: Oglądaj też: Restauracja zakazała wstępu dzieciom. Rozpętała się burza

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić