Elektroniczny papieros eksplodował w kieszeni. To już plaga!

7

Wszystko wydarzyło się w momencie, kiedy mężczyzna jeździł na rolkach ze swoim siedmioletnim synem. Na szczęście dziecko nie odniosło żadnych obrażeń.

 Elektroniczny papieros eksplodował w kieszeni. To już plaga!
(Youtube.com)

*47-letni Mick Bennett z Rochdale w Anglii spędzał czas ze swoimi dziećmi. *W pewnym momencie doszło do wybuchu. Okazało się, że eksplodował elektroniczny papieros, który Micke miał w kieszeni swoich spodni - podaje "Mirror".

W hali zapaliły się światła, muzyka przestała grać. Ludzie gapili się na mnie. Podbiegł do mnie kierownik i zapytał, czy nic mi się nie stało – relacjonuje Bennett.

*Wybuch spowodował poważne poparzenia ud i rąk. *Kiedy spodnie zaczęły się palić, mężczyzna odruchowo próbował ugasić płomienie dłońmi. Musiał spędzić w szpitalu 10 dni. Obecnie co drugi dzień przychodzi do szpitala na zmianę opatrunków.

*Jedynym pozytywnym aspektem tej sprawy jest rzucenie palenia. *Wypadek zniechęcił Micka do papierosów.

To było przerażające doświadczenie. Od dwóch lat używałem e-papierosów. Chciałem rzucić palenie. Od tego wypadku całkowicie odrzuciło mnie od tytoniu - przyznał.

*To nie pierwszy taki wypadek. * Kilka dni temu pisaliśmy o mężczyźnie pochodzącym ze stanu Kentucky, który zapłacił wysoką cenę za swój nałóg – po wybuchu e-papierosa został odwieziony do szpitala z poparzeniami drugiego stopnia. Z kolei Dan Walker z Wielkiej Brytanii, po eksplozji elektrycznego dymka, doznał oparzeń trzeciego stopnia. W jego przypadku konieczny jest przeszczep skóry.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić