Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Finalistka "The Voice" śmiertelnie postrzelona na koncercie

24
Podziel się:

Christina Grimmie została śmiertelnie zraniona podczas występu na Florydzie. Dramat wydarzył się w trakcie rozdawania przez artystkę autografów.

Finalistka "The Voice" śmiertelnie postrzelona na koncercie
(Getty Images, Kevin Winter)

Wokalistka mimo prób lekarzy zmarła nad ranem. Według CNN zamachowiec uzbrojony w dwa pistolety podszedł do piosenkarki po koncercie i otworzył ogień. Policja z Orlando informuje, że mężczyzna popełnił chwilę później samobójstwo.

Odpowiedź fanów była błyskawiczna. Na Twitterze zamieścili apel o modlitwę za Christinę. W postach zaczął pojawiać się hasztag #PrayForChristina, a do akcji włączyła się nawet Demi Lovato. Nic dziwnego - finalistka "The Voice" występowała z gwiazdami, m.in. z Seleną Gomez, Justinem Bieberem oraz raperem Lilem Waynem.

Piosenkarka zajęła 3. miejsce w amerykańskim programie "The Voice". Jej konto na YouTube subskrybuje ponad 3 miliony użytkowników. W dniu koncertu zdążyła jeszcze opublikować w sieci wideo zachęcające do udziału w wydarzeniu.

Fani do końca mieli nadzieję na polepszenie się stanu Christiny. Policja z Orlando na oficjalnym koncie na Twitterze na bieżąco informowała, co dzieje się z piosenkarką. Jednak ostatni wpis niestety potwierdził najgorszy ze scenariuszy.

Autor: Mateusz Kijek

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(24)
CozrobiłbyJez...
6 lat temu
Nie ważne w jaki sposób, ważne, że ludzie zjednoczyli się w modlitwie :)
Max
6 lat temu
Kara śmierci dla tego ś..cia i publikacja we wszystkich tv na świecie.
muniek
6 lat temu
"....Każdy ma GUNa jest zawodowo po prostu SUPER ZABAWA.... Stany, stany, fajowa jazda....."
gloop
6 lat temu
"Lilem Waynem" lol
mx
6 lat temu
Tak sie dzieje jak jest powszechny dostep do broni, kazdy, kazdego moze zastrzelic w kazdej chwili
the_eye
6 lat temu
Zdrajcy, dlaczego najpierw nie na Ryjo Księdze? :((((
KMNB małpa WP...
6 lat temu
Nawet w krajach otwartego dostępu do broni i prawie jej posiadania powinien być ścisły zakaz jej wnoszenia do obiektów imprez gromadzących ludzi, podobnie jak działa zakaz posiadania broni oraz przedmiotów niebezpiecznych i ich kontrole na lotniskach, w sądach itp. Za posiadanie takowych powinny być najsurowsze kary z zarzutami usiłowania zabójstwa i okaleczenia ludzi. W tych czasach to tak oczywiste, aż boli. KamNub
Smuteczek
6 lat temu
Przewidywalna konsekwencja łatwedo gostepu do broni palnej
KMNB małpa WP...
6 lat temu
To jest kolejny koronny dowód na to, że świrów o niebezpiecznych zapędach oraz niereformowalną patologię państwo powinno fizycznie neutralizować (najtańsza i najlepsza opcja) albo bezterminowo trzymać w ośrodkach zamkniętych (kosztowna opcja, szkoda pieniędzy podatników, bo są dzieci, chorzy i kaleki w potrzebie). Pilnie potrzebne odpowiednie ustawy. KamNub
sdasghsdfghsd...
6 lat temu
Złapcie się wszyscy za tączki i na wiec ....... u nas w Polszy sąsiad sąsiadowi łeb użyna nożem kuchennym, albo matka konserwuje dzieci w beczkach po kapuście
nono
6 lat temu
Oto demokracja zachodu !!!
lotka
6 lat temu
Szkoda dziewczyny:(
nick83
6 lat temu
Mam nadzieje,że technologia w końcu rozwinie się na tyle aby można było sprawdzić stan ewentualnego upośledzenia genotypu zarodka i w konieczności wyeliminować go.Może drastyczne i niehumanitarne ale skutecznie pozbylibyśmy się między innymi takich chorych gatunków.
antyus
6 lat temu
Wszelkie zło i wynaturzenia, najpierw zrodziły się w głowach amerykanów (US) i poszły w świat. Tak było z z bronią, narkotykami , bezstresowym wychowaniem, wszelkimi przekrętami bankowymi, a nawet goleniem cip. I długo długo by tak jeszcze. Ta ich niby pozorowana wolność. jest zagrożeniem dla reszty świata.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić