Aneta Michałowska| 

"Gdańsk Dźwiga Muzę". Sprawdź, jakie gwiazdy wystąpią

1

"Gdańsk Dźwiga Muzę" to międzynarodowy, jedyny w Polsce i drugi w Europie festiwal w całości poświęcony kulturze tańca.

"Gdańsk Dźwiga Muzę". Sprawdź, jakie gwiazdy wystąpią
(Materiały prasowe)

*21-23 lipca 2017 roku. *To daty, którą każdy, kto jeszcze nie ma planów na wakacje, powinien szybko zapisać w kalendarzu. W tych dniach odbędzie się "Gdańsk Dźwiga Muzę". To będzie niezapomniany weekend. Nie może Was zabraknąć!

*Już teraz wiemy, kto zagra podczas tegorocznej edycji festiwalu. *Wśród artystów całego line up’u pojawiły się tacy wykonawcy jak: Kękę, Bonson, Zeus, Bednarek, Grubson, Ten Typ Mes, Fisz Emade Tworzywo, Last of the Real, Organek oraz Kult. Wygląda na to, że tegoroczna impreza zapadnie wszystkim w pamięci.

*To już ósma edycja festiwalu. *Co roku w wakacje Plac Zebrań Ludowych w centrum Gdańska przekształca się w miasteczko festiwalowe. Na uczestników czeka szereg atrakcji: strefy taneczne, strefa regeneracji, muzyczna scena główna, dance park. Przestrzeń wypełnia kilkutysięczny tłum miłośników różnych współczesnych stylów tanecznych.

*Nie brak też twórców i fanów street art'u i muzyki z Polski i z zagranicy. *Magię tego wydarzenia i miejsca tworzą młodzi ludzie emanujący niezwykłą energią płynącą z autentycznej pasji, jaką jest dla nich taniec i muzyka.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić