REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 36 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka13.08.19 (15:03)

Grał od 35 lat. 94-latek wygrał na loterii 6,5 mln dolarów

94-latek z amerykańskiego stanu Oregon wygrał na loterii 6,5 mln dolarów. Od 1985 r. mężczyzna regularnie kupował losy, aż w końcu liczby przyniosły mu szczęście. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
William Bowker

William Bowker prawie wyrzucił swój kupon. Jego wnuczka źle sprawdziła wygrane liczby, ale gdy następnego ranka 94-latek czytał gazetę, postanowił jeszcze raz się upewnić.

Miałem dobre przeczucie w noc, w którą kupiłem ten los. Gdy czytałem gazetę zobaczyłem, że moje liczby tam były. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom - powiedział William Bowker cytowany przez msn.com.

REKLAMA

Amerykanin wygrał 6,5 mln dolarów. Przyznał, że od czasu premiery w 1985 r. co tydzień brał udział w loterii Megabucks w Oregonie.

Zobacz także: Mumia wróciła do domu. Po ponad wieku w USA

94-latek mieszka ze swoją żoną Jean w przyczepie. Mówi, że jest do niej przywiązany i nie zamierza się przeprowadzać. Za wygrane pieniądze zamierza kupić wygodny samochód, ponieważ ma problemy z poruszaniem się. Część wygranej kwoty chce także przeznaczyć na swoje prawnuki.

Chodzę z laską, więc chcę kupić auto, które jest wygodne i łatwe do wsiadania i wysiadania. Moje dzieci próbują namówić mnie na samochód sportowy - mówi Bowker.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij