Albert Kamiński| 

Jesteś wierny swojemu partnerowi? Nie, jeśli masz tatuaż

69

Zdrada w związku i tatuaż są ze sobą powiązane - wynika z najnowszych badań. Wśród osób zdradzających swoich partnerów duża część zdobi swoje ciało właśnie w ten sposób.

Jesteś wierny swojemu partnerowi? Nie, jeśli masz tatuaż
(iStock.com, Ales_Utovko)

Ankietę przeprowadził serwis VictoriaMilan.com wśród swoich użytkowników. Portal zrzeszający ludzi w związkach, którzy szukają romansów, przebadał pod kątem posiadania tatuażu 3 mln użytkowników z 15 państw. Okazało się, że bardzo dużo z nich jest wytatuowanych.

Najwięcej ozdobionych tuszem niewiernych jest w Skandynawii. Na pierwszym miejscu jest Dania, gdzie do posiadania tatuażu przyznało się 42,3 proc. badanych kobiet i 34,3 proc. mężczyzn. Dalej były Finlandia i Szwecja.

Zdradzający nie tatuują się z kolei w Polsce. Tu tylko 25,3 proc. kobiet i 18,4 proc. mężczyzn przyznało się do zdobienia tuszem swojego ciała. Niewiele częściej robili to żądni przygód z Czech i Niemiec.

Według założyciela portalu badania ujawniły seksowną stronę sztuki zdobienia ciała.

Tatuaże są oznaką osobowości, kreatywności i buntu - powiedział Sigurd Vedal.

Nie każdy jednak podziela jego opinię. Stanowczo nie zgadza się z tym Romy van Tonder z Międzynarodowej Konwencji Tatuażu.

Próba kategoryzacji ludzi w oparciu o tak wąskie myślenie jest krzywdząca dla kobiet takich jak ja, które mają tatuaże - powiedziała.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:

Damski tatuaż

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić