REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas07.09.19 (11:11)

Kanada. Zamordowali trzy osoby. Udostępniono pożegnalne nagranie jednego z nich

Bryer Schmegelsky i Kam McLeod to dwójka nastoletnich morderców, których poszukiwała w lipcu kanadyjska policja oraz wojsko. Po tym, jak na początku sierpnia znaleziono ich martwych w zalesionej dziczy w północnej Manitobie, policja zdecydowała się teraz pokazać ojcu jednego z nich film nagrany chwilę przed popełnieniem samobójstwa.
AFP / East News

Policja udostępniła wideo. Pierwotnie, kanadyjscy funkcjonariusze odmawiali Alanowi Schmegelsky'emu dostępu do ostatnich słów, jakie nagrał jego syn. Zobaczyć film mogła jedynie matka samobójcy. Po kilku tygodniach rozmów mężczyźnie udało się jednak przekonać służby do zmiany decyzji. Warunkiem policji była klauzula poufności dotycząca zawartości nagrania.

W końcu jest ojcem Bryera. Moim zdaniem nie było logicznego powodu, dla którego film należałoby pokazać jedynie jego matce – powiedziała Sarah Leamon, reprezentująca Alana Schmegelsky'ego.

REKLAMA

Po obejrzeniu nagrania ojciec był wstrząśnięty. Według relacji świadków, 30-sekundowe nagranie wywołało u Schmegelsky'ego ogromne emocje. W pamięci odszukanych przy mordercach telefonów, znajdować się miało też więcej krótkich filmów, które są traktowane przez rodzinę jako testament i wyraz ostatniej woli.

Kiedy zobaczył nagranie, był bardzo poruszony – dodała Sarah Leamon w rozmowie z The Guardian.

Nastolatkowie są podejrzewani o zabicie 3 osób. Schmegelsky’ego i McLeoda oskarżono o pozbawienie życia 64-letniego wykładowcy oraz amerykańsko-australijskiej pary 20-parolatków. Poszukiwania morderców trwały niemal dwa tygodnie. Znaleziono ich martwych z ranami postrzałowymi, prawdopodobnie po popełnieniu samobójstwa.

Zobacz także: Nierozgarnięci złodzieje. Szuka ich policja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij