Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Karnety wyprzedały się w kilka minut. Co to za impreza?

0
Podziel się

Tegoroczna edycja krakowskiego festiwalu Unsound cieszy się rekordowym zainteresowaniem. Nie ogłoszono nawet wszystkich nazwisk wykonawców, a już nie ma karnetów. To impreza, na którą karnety wyprzedają się najszybciej w Polsce!

Karnety wyprzedały się w kilka minut. Co to za impreza?
(Facebook.com)
bEUjwbmJ

Bardzo chcielibyśmy zapewnić każdemu możliwość kupna karnetu, ale jest to fizycznie niemożliwe. Unsound jest festiwalem o ograniczonej pojemności, organizowanym w wyjątkowych miejscach, często wymagających adaptacji. W poprzednich latach koncerty odbywały się w muzeach, magazynach, dawnej hali tramwajowej, kościołach, synagodze czy nawet kopalni soli - można przeczytać na stronie imprezy.

Organizatorzy proszą odprawionych z kwitkiem fanów muzyki, aby się nie martwili. Choć karnety na całą imprezę wyprzedały się w kilka dni, w sprzedaży mają pojawić się jeszcze bilety na poszczególne wydarzenia. Stanie się to po ogłsozeniu pełnego programu festiwalu.

Unsound uważany jest za jeden z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej. Podczas tegorocznej edycji wystąpią między innymi Forest Swords z premierowym albumem, Moritz Von Oswald i grupa Ordo Sakhna z Biszkeku, Stara Rzeka u boku Samo z Duszanbe, Felicita z krakowskimi tancerzami ludowymi, Matmos z kwartetem smyczkowym Sinfonietty Cracovii i prawie 30 innych artystów z całego świata.

bEUjwbmL

Autor: Tomasz Wiślicki

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bEUjwbnm
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić