Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Bartosz Nowak
|
aktualizacja

Kim Dzong Un wydał 13 mln zł na seksowną bieliznę

57
Podziel się:

W zeszłym roku Kim Dzong Un wydał 2,7 mln funtów na seksowną bieliznę dla grupy kobiet i dziewczynek świadczących usługi seksualne przywódcy Korei Północnej i jego świcie.

Kim Dzong Un wydał 13 mln zł na seksowną bieliznę
(Reuters/Pixabay)

Kwoty idące w miliony funtów wydał również na inne zachcianki. Wino, szampany, szwajcarskie zegarki, sery, wędki, konie, a nawet... sprzęt do ćwiczeń. Chociaż to ostatnie chyba nie było dla niego.

Kiedy mieszkańcy głodują, ich lider się bawi. Prawie 3 mln funtów, dwukrotnie więćej niż rok wcześniej, kosztowały go gorsety i stringi dla swojej "brygady przyjemności". To grupa licząca setki kobiet, często nawet dziewczynek.

Te najmłodsze są zabierane ze szkół nawet w wieku 13 lat. Zanim dostąpią wątpliwego zaszczytu służenia ku przyjemności Kim Dzong Una i najwyższym działaczom partii ludowej, sprawdzane jest czy są dziewicami.

Kim Dzong Un pamięta również o ich higienie. Z Niemiec sprowadził ponoć perfumy, dezodoranty, produkty do makijażu i włosów za równowartość ok. 600 tys. zł. Wszystko dla kobiet, które potem są główną atrakcją na seks-imprezach, gdzie alkohol leje się strumieniami - informuje "Daily Mail".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(57)
Eliane De Bar...
5 lata temu
a zaczynali głosząc dobrobyt i równość jak Partia Razem XD
obiektywny
5 lata temu
nie zdziwił bym się, ale czy to w ogóle jest prawda? jakie źródło??
krzysiek
5 lata temu
a islamskie niewolnice nazywacie żonami
aaa
5 lata temu
Nasi przy-wódcy przy wódce też tak balują (za nasze).
książę
5 lata temu
Żenujące. WP i takie prymitywne bzdury.
Kit
5 lata temu
Też mi coś, jest leszczem przy Mediolańskich imprezach "modowych" panowie 60+ i "panie" 13+ od lat w ten sposób "ubijają" branżę i nikogo to nie rusza
PKU1
5 lata temu
na razie przedstawiciele "dobrej zmiany" zadawalają się wyścigami beemek po warszawie (i nie tylko), wyjściami z ochroną na imprę - ale kto wie - mają jeszcze 1,5 roku kariery - a biorąc pod uwagę dotychczasowe tempo "dobrych" zmian - to może stać się wszystko .......
123
5 lata temu
tak wygląda właśnie, jak narodowcy sobie przywłaszczą całą właszę i stworzą grupę "elit"
też Kim
5 lata temu
prwdziwy FACET! umie docenić kobietę!
mon
5 lata temu
ich wszystkich nalezaloby zlikwidowac
Lord w Mordę ...
5 lata temu
Czy macie na to paragon? Jakie źródła były wykorzystane w trakcie przygotowania tego artykułu? Czy w ogóle macie dostęp do rachunków północnokoreańskich elit? W tekście pojawiło się słowo ponoć, co nie świadczy dobrze o wiarygodności artykułu. W Korei Północnej nadal jest bieda, choć propaganda przedstawia co innego. Ja czytałem i oglądałem wypowiedzi osób z najbliższego otoczenia Kim Dzong Una i w wielu przypadkach przywódca KRLD przez całą noc rozmawiał z tymi ludźmi o polepszeniu bytu jego rodaków. W przypadku jego ojca było inaczej, bo relacje potwierdzają zamiłowanie do przepychu. Jednak do tego typu przekazów należy podejść z pewnym sceptycyzmem.
obserwator
5 lata temu
Sodoma i gomora
bulwer
5 lata temu
A kto mu to sprzedaje??? Korporacje, chytre na pieniądzem, których nie obchodzi, że ludzie w tym kraju żyją jak w więzieniu.
olo
5 lata temu
u nas przecież to samo władza się wozi samolotami wojskowymi za publiczne pieniądze!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić