Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

Korwin-Mikke wzywa wojsko do przejęcia władzy

68
Podziel się

Kontrowersyjny europoseł postanowił skomentować zamieszanie wokół orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego.

Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke (Youtube.com)

Janusz Korwin-Mikke bacznie obserwuje sytuację polityczną w Polsce. Często przebywający w Brukseli niezrzeszony europoseł zamieścił na YouTube krótki filmik, który zawiera jego refleksje na temat bojów pomiędzy rządem PiS, a Trybunałem Konstytucyjnym i opozycją. Jego zdaniem decyzja Trybunału była w pełni słuszna, a zignorowanie jej przez rząd może doprowadzić nawet do wojny domowej.

Jeżeli rząd konsekwentnie będzie uznawał decyzję Trybunału Konstytucyjnego za nieistotną, to mamy wojnę domową. W takim przypadku kolejny raz apeluję do wojska, żeby przejęło władzę.To jest obowiązek wojska, żeby ratować państwo, które rozpada wskutek działań tych ludzi - powiedział polityk.

Jednocześnie Korwin-Mikke odniósł się do plotek o ingerencji PO w orzeczenie Trybunału. Według Prawa i Sprawiedliwości, decyzja Trybunału Konstytucyjnego miała być konsultowana z politykami Platformy Obywatelskiej. Zdaniem Korwina należy zbadać te doniesienia, a gdyby okazały się one prawdą, wówczas "tych ludzi należy ścigać", a cały Trybunał powinien zostać aresztowany.

KOMENTARZE
(68)
fakt
12 miesięcy temu
To jest wykonalne pod warunkiem gdyby Polska miała armię a nie WOT ludzi to usuwania powodzi
Ci sami
6 lat temu
Jeśli ze ściganiem przestępców w pełni się zgadzam to musze stwierdzić, że Janusz ostatnio zaczynasz się gubić. W czyim interesie to mówisz? Wojsko? Gdzie byłeś, czy też inni byli w połowie ubiegłego roku, gdy platforma dokonywała zamachu na trybunał? Podobne pytanie do kodowców, choć mam wrażenie, że to ci sami ludzie.
bella
6 lat temu
I ty, Brutusie?
Stary trep
6 lat temu
Janusz.....to już ch.... nie wojsko......
GOSC
6 lat temu
LEWATYWE DZIADKOWI ZEBY LEPIEJ GADAL
wiesiek
6 lat temu
zamknijcie wreszcie tego pana zmuszka gdzies w zakladie najlepiej w rybniku
kurek
6 lat temu
nastepnie powinien stanac przed plutonem egzekucyjnym i rozstrzelany za zdrade narodu i panstwa polskiego jak stanowil przedwojenny kodeks karny
gg
6 lat temu
Wojsko powinno zrobić porządek z wszystkimi partiami!!! To może wtedy było by lepiej?
nijak
6 lat temu
Rozdać , temu co pozostało z armii WP , korkowce i pistolety na kapiszony , no ... chyba że chodziło o prawdziwe wojska , z krajów w których są silne armie .
Patryk
6 lat temu
Co ten Korwin bierze bo chce to samo bo dobrze wali w czerep :P
bear
6 lat temu
Nie lubię Korwina ,ale w tym przypadku ma racje.
Polak
6 lat temu
Brawo! 100% zgody
Polak
6 lat temu
Kaczyński miał być prokuratorem w 1971 roku ! robił doktorat w 1976 r. W tym samy roku dostał od Komunistycznego Rządu mieszkanie a za dziecka grał z św pamięci bratem w filmie ,, O Dwóch Takich co Ukradli Księżyc! Na Boga nie mówcie mi że Kaczyński nie miął kontaktów z SB i nie ma teczki
gość
6 lat temu
tylko polacy mogą opalić ten rząd
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić