o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Krwawy atak w kościele. Ofiara nosiła futro

21
Podziel się

W Cleveland w stanie Ohio, doszło do brutalnego incydentu. W środę, w kościele kobieta została dwukrotnie dźgnięta nożem, za to, że miała na sobie futro. Czynu dokonała aktywistka Meredith Lowell, która wcześniej była aresztowana za podobne przestępstwa.

Krwawy atak w kościele. Ofiara nosiła futro
(Cleveland Police)
bDneBJbF

Do zdarzenia doszło w środę w Cleveland, w prezbiteriańskim kościele. Działaczka na rzecz praw zwierząt, Meredith Lowell rzuciła się na kobietę, która rzekomo nosiła buty z futrem. Rozwścieczona aktywistka dwukrotnie dźgnęła ją nożem, zanim została obezwładniona przez znajdujących się w kościele ludzi. Przytrzymywali ją siłą do przyjazdu policji.

Ofiara została przewieziona do szpitala. Jej stan jest poważny, ale stabilny. Według doniesień lokalnych mediów, futro które miała na sobie kobieta było sztuczne. Aktywistka została aresztowana i obecnie przebywa w areszcie.

Meredith Lowell już w 2012 roku próbowała zatrudnić płatnego zabójcę. Oferowała za wykonanie zadania 700 dolarów (ok. 2,7 tys. zł). Ofiarą miała być osoba nosząca futra, która ma więcej niż 12 lat. Rzekomo miała mówić, że „każdy powyżej 12 lat byłby OK”.

bDneBJbH
Zobacz także: Zobacz także: Przemysł futrzarski w Polsce

Została za ten czyn aresztowana, ale badania psychologiczne wykazały, że nie może stanąć przed sądem. Według raportów Merdith była chora psychiczna, ale jednocześnie nie była zdolna do faktycznego ataku. Sędzia okręgowy Patricia Gaughan oddaliła wtedy zarzuty i kobieta wyszła na wolność.

Rok temu aresztowano ją po raz kolejny. W sklepie Whole Foods na University Heights zaatakowała kobietę rzekomo noszącą futro. Rzuciła się na nią i próbowała pociąć futro szwajcarskim scyzorykiem. Inni klienci sklepu zdołali ją w porę powstrzymać. Sprawa wciąż nie ma rozwiązania, ponieważ Lowell nie przyznała się do zarzucanego czynu. Cały czas utrzymywała, że atak spowodowała jej choroba psychiczna.

W czwartek została zorganizowana specjalna konferencja prasowa. Szef policji z Cleveland wyjaśnił na niej okoliczności zdarzenia, a także przedstawił poprzednie przestępstwa Lowell. Zapewnił także, że funkcjonariusze pracują teraz intensywnie nad tą sprawą, aby móc skazać Meredith za wszystkie dokonane przez nią czyny.

bDneBJbN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bDneBJci
KOMENTARZE
(21)
yy
rok temu
Wreszcie sądy w USA przyznają, że lewactwo to choroba psychiczna! Ja już od lat ostrzegam, że lewaki potrafią być śmiertelnie niebezpieczne, ale każdy bagatelizuje sprawę!!!
bobbb
rok temu
Nic tak nie chroni przed zimnem niż naturalne futro. Jak kogoś stać to kupuje albo protestuje bo to możliwość zaistnienia w mediach. Wyprodukowanie sztucznego futra i jego utylizacja to dopiero są szkody dla środowiska.
ark
rok temu
Rozumie wszystko, ale nie głupotę w działaniu.
bDneBJcj
Jary
rok temu
czy wszystkie Ekoterorystki muszą być takie brzydkie? Bo że głupie to jasne samo przez się.
LCP
rok temu
No i wszystko jasne ekoterroyści są chorzy. Dowód jest.
Najnowsze komentarze (21)
hehehe
12 miesięcy temu
krzesło, bo zaraz kogos zabije. ale przed egzekucją trzeba jej zgolic futro
Razzz
rok temu
Może jakaś wzmianka stacji WKYC-TV na temat sztucznego futra... Doczytaliście?
Stary beton
rok temu
Powinni wreszcie zrobić porządek z tymi ekologami. Sybir jakiś i tyle
Młot
rok temu
Choroba chorobą ale jeżeli chory zagraża innym to trzeba go ubezwłasnowolnić.
BLASCK
rok temu
Czy swoje futro też wykarczowała?
jbs61
rok temu
Producenci wszelkiego rodzaju plastikow, sztucznych ubrań i dodatków mogą spać spokojnie. Osiagnęli sukces. To co sztuczne nazywane jest ekologicznym. To co naturalne jest tępione i obśmiewane. Mam śliczne futerko z królika. Co w tym złego/
Mikiłaj
rok temu
Niedługo za buty ze skóry dostane łomot !!!
QWAS
rok temu
Już wkrótce zabronią nam oddychać, pić wodę itp. a wszystko by ratować klimat. Człowiek się nie liczy.
bDneBJcb
don
rok temu
To zamknąc ją z lwami w klatce
pytalski
rok temu
a może by tak wzorem średniowiecznej Szwecji uciąć rączkę?
RACHELA
rok temu
kocham futra i nigdy z nich nie zrezygnuje
1075
rok temu
lewactwo to choroba ustępująca w dniu śmierci takiego osobnika chorego!!!! Baba jest chora psychicznie!!!! I jak większość Amerykanów niedouczona. Sztuczne futra rozkładają się po 200 lat a naturalne po roku. Amerykanie osiągnęli już szczyty - niestety ich wiedza, ich szkolnictwo nie istnieje. To co wie ich profesor to wie u nas student 2-3 roku.
.
rok temu
Kara śmierci
Gosc
rok temu
Lewactwo to POniekad kalectwo demokratyczne
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić