o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Łydka Grubasa grała koncert online. Policja przerwała występ

26
Podziel się

Olsztyński zespół postanowił zagrać dla swoich fanów koncert online. Wszystko przez pandemię koronawirusa - wszystkie wydarzenia zostały przełożone na późniejsze terminy.

Koncert Łydki Grubasa został przerwany przez policję
Koncert Łydki Grubasa został przerwany przez policję (YouTube, Lydka Grubasa)
bDYeuCjp

O internetowym koncercie zespół poinformował swoich fanów za pośrednictwem YouTube'a. Kapela podkreśliła, że ważne jest zostanie w domu i wzajemny szacunek, W ten sposób Łydka Grubasa zdecydowała się zachęcić swoich fanów do niewychodzeni z domu.

Łydka Grubasa grała koncert online. Policja przerwała występ

Koncert w pełni się udał - kapeli towarzyszyło aż 7 kamer, a występ oglądało aż 10 tysięcy osób. Jednak w pewnym momencie show postanowiła przerwać policja, która weszła do ostródzkiego amfiteatru - właśnie tam odbywał się koncert.

Zespół zdecydował się wyjaśnić tę sytuację za pośrednictwem Facebooka. Podkreślił, że policja była przemiła, ale musiała przyjechać i zrobić porządek. Wszystko przez to, że kapela grała w amfiteatrze, który powinien być zamknięty.

bDYeuCjr

[...] Słuchajcie, od razu wyjaśniamy. Koncert miał być dużo dłuższy i obfitujący w szerszą interakcję, natomiast czynniki zewnętrzne nie pozwoliły nam do końca wykonać wszystkiego. Po prostu przyjechała Policja i zrobiła porządek.

Nadawaliśmy z obiektu publicznego, który, okazało się minutę po rozpoczęciu transmisji, z racji stanu epidemicznego powinien być bezwzględnie zamknięty. Panowie Policjanci byli przemili, i tak pozwolili nam na bardzo dużo, skończyło się na spisaniu po koncercie wszystkich obecnych.

Mamy wielką nadzieję, że ofiarą nie będzie zarządzający obiektem, który wykonując swoją misję szerzenia kultury, pozwolił nam użyczyć pomieszczenia [...] - czytamy w oświadczeniu.

Łydka Grubasa podeszła do całej sytuacji z dystansem. W opublikowanym oświadczeniu przyznali, że warto obejrzeć materiał "chociażby dla miny Hipisa, którą robi kiedy dowiaduje się że jeszcze jeden kawałek i wyjdziemy skuci [,,,]".

Zobacz także: Krzysztof Skiba: gwiazdy śpią na forsie i narzekają, że im odwołali koncert. To żenujące

bDYeuCjx

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDYeuCjS
KOMENTARZE
(26)
Gość
rok temu
Powinni tą całą kapele łydke grubasa teraz do więzienia wpakować na 8 lat za jeszcze większe narażanie na niebezpieczeństwo epidemiczne, amfiteatr powinien być zamknięty, nie ma żadnych masowych zgromadzeń, jest zakaz tak ciężko to zrozumieć, jeszcze wirus panuje, czyli łamiemy zalecenia, trzeba było rozgonić to towarzystwo a ich organizatorów wpakować do więzienia za to!
ggg
rok temu
"Porzuceni mieszkańcy i ciała w domach spokojnej starości. Hiszpańska prokuratura wszczyna dochodzenie" - to samo bedzie u nas 11 maja
Meloman
rok temu
I bardzo dobrze. Koncerty tej formacji powinny być przerywane czy pandemia, czy nie.
bDYeuCjT
Mika
rok temu
Brawo,Policja!
Łukasz
rok temu
Policja powinna aresztować Dudę który jeździ po kraju i robi sobie kampanię zamiast siedzieć grzecznie w domu
Seba
rok temu
Oglądałem było super, byłem w Lublinie też było super
banda
rok temu
zawistnych trolli już daje popis w komentarzach, idźcie do zenka lub sławomira może oni zagrają dla was koncert online a nie wypowiadacie się na temat prawdziwej muzyki
zgred
rok temu
Całkiem fajna kapela.
san
rok temu
Nie ma to jak zaistnieć za wszelką cenę i mieć darmową reklamę. Goście myślą, że bez ich występów świat przestanie istnieć a jest dokładnie na odwrót Teraz o niszowych grajkach dowiedziała się cała Polska
jan
rok temu
glupie stare lepiej jakby sie odchudzil lysol
jgy
rok temu
"red." Woźniak-umiesz poprawnie tekst wstawić??
Robo
rok temu
Ja pier.....zarobić na wirusie co za banda łajdactwa artyści to syf bez nich można spoko żyć do niczego nie są potrzebni
kiki
rok temu
madrzy!
bDYeuCjL
xde
rok temu
xDDDDDD
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić