Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Matka rozsypała prezent dla dziecka. Ludzie pozbierali 3,2 tys. klocków

26

Matka wiozła do domu prezent urodzinowy dziecka, kiedy nagle pudełko klocków LEGO pękło na ulicy. Dzięki pomocy przechodniów matka szybko zebrała 3,2 tys. klocków. Sympatyczny gest londyńczyków to nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Matka rozsypała prezent dla dziecka. Ludzie pozbierali 3,2 tys. klocków
(twitter.com, @robmcgibbon)

Kupiła córce wielkie pudełko klocków. Mieszkanka Londynu niosła kupiony chwilę wcześniej prezent urodzinowy dla swojego dziecka, kiedy niechcący rozerwała opakowanie. Prawie wszystkie klocki rozsypały się na chodnik przed stacją Euston.

Ktoś nagrał reakcję przechodniów. Około dziesięciu osób przystanęło, żeby pomóc pechowej matce uporać się z problemem. Wszyscy uklękli i pełnymi garściami zbierali rozsypane po chodniku klocki.

Praca zespołowa. Wiele rąk pomogło zebrać prezent na Euston Station - podsumował autor nagrania.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Sama zbierałaby klocki znacznie dłużej. Jak podkreśla autor nagrania, w pudełku było 3,2 tys. elementów. Internauci wyrażają nadzieję, że obdarowana córka nie będzie sprawdzać, czy liczba klocków zgadza się z napisami na pudełku. Inni uznają, że prezent nie nadaje się już do użytku.

Pozwolilibyście małemu dziecku bawić się klockami rozsypanymi po peronie stacji kolejowej, które potem zostały zebrane przez tuzin nieznajomych? - zapytał retorycznie jeden z nich.

Zobacz także: Zobacz też: List z czasów zimnej wojny. Niezwykłe odkrycie u wybrzeży Alaski
Zobacz także:

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić