Beata Kruk| 

Najsłodsza praca na świecie

21

Atrakcyjne wynagrodzenie i naprawdę przyjemne obowiązki czekają na kandydata, który zgłosi się do Mondelez. Firma ogłosiła rekrutację na stanowisko profesjonalnego degustatora czekolady.

SONY DSC
SONY DSC (flickr.com, Lee McCoy)

Główną cechą idealnego kandydata powinno być "zamiłowanie do słodyczy oraz czułe kubki smakowe". Pracodawca oczekuje również, że degustator będzie ochoczo nastawiony do próbowania nowych produktów i zdoła przekazać reszcie zespołu swoją opinię. Osoba, która chce zgłosić się na to stanowisko musi również doskonale porozumiewać się w języku angielskim.

Firma deklaruje, że degustator otrzyma atrakcyjne wynagrodzenie. Zapewni mu również ubezpieczenie, "szczodry dodatek wakacyjny" oraz inne korzyści, których nie doprecyzowano. Czekoladowy smakosz miałby pracować jedynie 7,5 godz. w tygodniu, od wtorku do czwartku, między 12.15 a 14.45.

Oferta pracy dotyczy oddziału koncernu w brytyjskim mieście Reading. W zamieszczonym na portalu LinkedIn ogłoszeniu właściciel takich marek jak Milka, Oreo czy Cadbury wyjaśnia, że poszukuje osoby, która będzie smakować wyroby oraz napoje czekoladowe oraz "wydawać na ich temat szczere opinie".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić