Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Netflix w trybie offline. Sprawdź, jak oglądać

0
Podziel się

Na tę rewolucję użytkownicy Netflixa czekali od dawna. Teraz filmy i serialne będzie można oglądać bez połączenia z internetem. Funkcja obejmie smartfony oraz tablety z Androidem lub iOS.

Netflix w trybie offline. Sprawdź, jak oglądać
(flickr.com, Brian Cantoni)

Jak oglądać offline? Gdy wybierzemy jakiś tytuł filmu, ukaże nam się dodatkowa ikona. Po kliknięciu interesujący nas obraz zostanie pobrany na pamięć naszego urządzenia. Po zakończeniu połączenia z siecią lub wyjściu poza zasięg Wi-Fi, będziemy mogli oglądać go w trybie offline.

Funkcja będzie dostępna w najnowszej wersji aplikacji. W związku z tym, jeżeli nie możemy jej znaleźć, zaktualizujmy cały program. Wersje oferowane na na Google Play czy App Store są już poszerzone o dodatkową opcję.

Biblioteka serwisu w trybie offline będzie dostępna w ograniczonym zakresie. Użytkownicy będą mogli jednak sięgnąć po kultowe pozycje takie jak "Orange is The New Black", "Narcos" i "The Crown". Oprócz tego dostępne będą liczne filmy i mniej znane seriale. W niedalekiej przyszłości baza będzie powiększona, jednak nie wiadomo jeszcze w jakim zakresie.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić