o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

"Nocne wilki" w Warszawie. A jednak dostali się do Polski

106
Podziel się

Grupa motocyklistów z Rosji dotarła do Warszawy.

"Nocne wilki" w Warszawie. A jednak dostali się do Polski
(o2.pl)
bDTHSNJx

Członkowie "Nocnych wilków" złożyli kwiaty pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Warszawa jest pierwszym przystankiem rajdu grupy z Moskwy do Berlina. Motocykliści planują odwiedzić także cmentarz żołnierzy rosyjskich, warszawską Cytadelę i Muzeum Postania Warszawskiego.

Policja była na miejscu. Funkcjonariusze nie musieli jednak interweniować, ponieważ złożenie kwiatów odbyło się w spokojnej atmosferze.

bDTHSNJz

Wcześniej Straż Graniczna odmówiła wjazdu do Polski innej grupie "Nocnych wilków". Rosyjski klub motocyklistów jest blisko związany z Władimirem Putinem.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store

Autor: Arkadiusz Puz

Zobacz także:,

bDTHSNKa
KOMENTARZE
(106)
GOSC
5 lata temu
NO I DOBRZE NIECH JADA NIECH ZOBACZA JAK ZYJA POLACY I JACY JESTESMY GOSCINNI
JHB
5 lata temu
Nalezy przywiatc ich owacyjnie z kwiatami i transparentami,zeby dobrze zapamietali nasza goscinnos.Tak przy okazji zasila troche budzet Panstwa.
Anet
5 lata temu
Super :) Witamy serdecznie :) Z sąsiadami należy żyć w dobrych stosunkach!
bDTHSNKb
szokman
5 lata temu
Co roku robia aferę z tymi motocyklistami, jakby stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Polski. Przecież to jest śmieszne.. Niech sobie wjeżdżają , niech składają kwiaty, co w tym takiego strasznego ???
St
5 lata temu
Świetnie, że ktoś pozwolił im wjechać do Polski :) Po co stwarzać problemy, gdzie ich nie ma ? Tyle lat wjeżdżali i było ok, kwiaty w Katyniu na grobach polskich oficerów składali - było ok. Nagle od 2 lat zaczynamy stwarzać przeszkody. Przecież zawsze w pokojowym nastroju przejeżdżali przez nasz kraj.
Najnowsze komentarze (106)
Grześ
4 lata temu
jak dla mnie NOCNE WILKI są atakowane przez władze no i media poza tym nik by nawet nie wiedzial że takowy przejazd miał miejsce NAUCZMY SIE SZANOWAĆ BLIŹNIEGO poza tym my też jedziemy gdzie chcemy i nikt nie marudzi ze tam jesteśmy
dziadziajaro
5 lata temu
niech odwiedzą wszystkie groby i miejsca pamięci żołnierzy carskich(1914-18) i radzieckich z 20r(TAK FEDERACJA ROSYJSKA DBA O MIEJSCA POCHOWKU PRZEGRANYCH ALE SWOICH BOHATEROW)
ewa
5 lata temu
No i gitara.
kora
5 lata temu
Nie oddamy guzika tylko, że nie mamy nawet figowego listka.
myśl, analizu...
5 lata temu
tak to jest jak kibole zajmują się historią, ktorej się nie uczyli, a o ktorej może coś słyszeli. bazdurna pazerność na władzę środowisk emigracyjnych, krótkowzroczność dowódców, przejmowanie przez nich ról wyłączonych jedynie dla dyplomatów pchnęła tysiące wlaecznych do bezsensownej walki. A z jakiegoż to powodu Stalin miał rzucić swoje armie do walki w najmniej odpowiednim momeńcie? Dalczego spadochroniarze Sosabowskiego nie przyszli z pomocą powstaniu? :) O czym świadczyła nieudana próba zdobycia przyczółków przez żołnierzy I Armii WP? arekgdynia 42 minuty temu ktos napisal zasila kase z czego ano tego co im putin dal na te wycieczke powinni zlozyc kwiaty gdzie biwakowala armia czerwona w 44 i gapila sie na plonaca warszawe....bez komentarza dalej.....
hghgjh
5 lata temu
Kibice tyle motorow na akt darowizny a wy nic ?
Gość
5 lata temu
przecież Polacy też jeżdżą na podobny rajd i nikt im nie zabrania, może czas już zapomnieć o podziałach i wojnie której ikt z nas nie pamięta, jesteśmy innym pokoleniem, nie powtarzajmy błędów naszych przodków, skoro chcą sobie przyjechać to ich sprawa, nic złego nie robią, niewpuszczanie ich to tylko pretekst do eskalowania nienawiści a Polska to jest rzeczywiście tak potężna, że naprawde Putin musi wysyłać jakis chłopców na motorkach żeby robili wywiad jak dostać sie do Warszawy, śmieszni jesteście, ja tam się cieszę że przyjechali, kazdy człowiek powinien mieć możliwośc podrózowania wszędzie gdzie chce, bo naszym domem jest świat a nie Polska ;)
arekgdynia
5 lata temu
ktos napisal zasila kase z czego ano tego co im putin dal na te wycieczke powinni zlozyc kwiaty gdzie biwakowala armia czerwona w 44 i gapila sie na plonaca warszawe....bez komentarza dalej.....
bDTHSNJT
kondorrr
5 lata temu
Ja ma jedno zasadnicze pytanie!!! Po kiego h... o tym piszecie? Jak ja przyjade z Irlandii na motorze to tez bedzie o tym news na o2??? wiadomosci sa tutaj na prawde z d... wyciagniete - ale SKRZYNKA na o2.pl jest najlepsza!
Gość
5 lata temu
Myślę że są inne zagrożenia niż ludzie którzy chcą odwiedzić groby robi się nie potrzebne zamieszanie -temat zastępczy dla prawdziwych problemów.My też mamy groby bliskich za granicą jak byśmy się poczuli gdybyśmy nie mogli ich odwiedzić zapalić znicza
Ultranacjonal...
5 lata temu
Zaprosić Rosjan, żeby Putin miał pretekst na inwazje. Dokładnie tak jak na Ukrainie. Mniejszości Rosyjskich trzeba chronić..
Kosma
5 lata temu
Ktoś tu bardzo przytomnie zauważył mimo wesołej majówki ;-0 , że są to farbowane lisy ! .
Lewak
5 lata temu
Trzeba być ślepym idiotą żeby nocne wilki traktować jak zwykłych kolesi na motocyklach. To tuba propagandowa Kremla a z ruską propagandą i dezinformacją trzeba walczyć. No chyba, że zamiana jednej okupacji na drugą jest dla kogoś "wyzwoleniem".
rob
5 lata temu
a kaski gdzie, naszych by już ukarali
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić