"Nocne wilki" w Warszawie. A jednak dostali się do Polski

Grupa motocyklistów z Rosji dotarła do Warszawy.

Obraz
Źródło zdjęć: © o2.pl

Członkowie "Nocnych wilków" złożyli kwiaty pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Warszawa jest pierwszym przystankiem rajdu grupy z Moskwy do Berlina. Motocykliści planują odwiedzić także cmentarz żołnierzy rosyjskich, warszawską Cytadelę i Muzeum Postania Warszawskiego.

Policja była na miejscu. Funkcjonariusze nie musieli jednak interweniować, ponieważ złożenie kwiatów odbyło się w spokojnej atmosferze.

Wcześniej Straż Graniczna odmówiła wjazdu do Polski innej grupie "Nocnych wilków". Rosyjski klub motocyklistów jest blisko związany z Władimirem Putinem.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store

Autor: Arkadiusz Puz

Zobacz także:,

Wybrane dla Ciebie