o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Oświęcim. Nastolatka chciała skoczyć z okna po tym, jak dostała szlaban

13
Podziel się

Służby ratunkowe zostały wezwane przez mieszkankę jednego z oświęcimskich osiedli. Jej nietrzeźwa córka miała grozić wyskoczeniem z okna po tym, jak dostała szlaban na wyjście z domu. Akcja ratunkowa na szczęście zakończyła się sukcesem.

Oświęcim. Nastolatka chciała skoczyć z okna po tym, jak dostała szlaban
(East News)
bECxywBh

Incydent miał miejsce w czwartek koło godziny 21 w Oświęcimiu. W oknie jednego z budynków stała 16-letnia dziewczyna, grożąc, że z niego wyskoczy. Po tym jak bezradna matka nastolatki wezwała służby ratunkowe, na miejsce przyjechali strażacy, ratownicy medyczni oraz policjanci.

Funkcjonariusze zachowali czujność. Podczas gdy na górze prowadzono negocjacje z dziewczyną, na wypadek skoku pod oknem rozłożono poduszkę asekuracyjną. W trakcie rozmowy jeden z policjantów wykorzystał moment nieuwagi i zdołał zdjąć dziewczynę z parapetu.

bECxywBj

Po zakończonej sukcesem akcji dziewczyna trafiła do szpitala. 16-latka miała we krwi ponad promil alkoholu. Obecnie policja bada, jak weszła w jego posiadanie. Policjanci apelują także do sprzedawców alkoholu o przestrzeganie przepisów. Proszą szczególnie o to, by zwracali uwagę na młodych klientów.

Zgonie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi sprzedaż alkoholu osobie do 18 roku życia jest przestępstwem. Sprzedawcy za naruszenie przepisów grozi kara grzywny, właściciel sklepu może stracić koncesję na sprzedaż wyrobów alkoholowych. Za rozpijanie małoletniego grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności - przypominają.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bECxywBK
KOMENTARZE
(13)
Jan
2 lata temu
Apelowanie do sprzedawców? Żarty jakieś. Po prostu trzeba zacząć stosować prawo, droga policjo!
Realista
2 lata temu
Takie małolaty dają żulowi lub starszym kolegom na wino w zamian za zakup dla nich alkoholu. Przepisy są dla kamer rejestrujących nie dla zwalczania alkoholizmu.
zaq
2 lata temu
Patologia
bECxywBL
ppp
2 lata temu
Do wszystkich piszących głupoty: Oni między innymi mają za zadanie ratować ludzkie życie, gdy są wezwani do akcji ratunkowej, takie są przepisy widać nie znasz prawa i wypisujesz głupoty nie wiesz jakie są później problemy za niedopełnienie obowiązków.
908
2 lata temu
katolicki raj.......
trolololo
2 lata temu
Oj tam, oj tam. Po prostu chciała wyskoczyć z domu, to wyskoczyła i żaden szlaban od rodziców jej w tym nie przeszkodził.;)
POgonić
2 lata temu
Róbta co chceta... Wraża koalicja zdrady narodowej zdmoralizowała całe polskie społeczńctwo. Młodzież i dzieci tym bardziej.
RBK
2 lata temu
No i po co ja ratowali? Selekcja naturalna powinna tu zadzialac.
Machno
2 lata temu
Z pewnością nie chodziło o sam szlaban. Nastolatka musi mieć poważne problemy, żeby podjąć taki ryzykowny krok.
Adam
2 lata temu
dostała szlaban na wyjście z domu TY POWINNAŚ MIEŚ SZLABAN NA PISANIE GŁUPOT ANNO MACHNIO
...
2 lata temu
Ręce opadają, co teraz tym nastolatkom przychodzi do głowy...
500
2 lata temu
Do psychiatry niech skoczy gówniara
nieletni
2 lata temu
a mnie rozpijał pedagog
bECxywBD
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić